Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valkataujančios katės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Valkataujanti katė paprastai maitinasi šiukšlių konteineriuose, ten ir gyvena, gi paverčiama valkataujančia labai paprastai - nusibodus katei, šioji dažnai išmetama per balkoną ar tiesiog į šiukšlių šachtą nuleidžiama. Tai paskui tuose konteineriuose prisiveisia krūvos kačių ir kačiukų, o šios miaukia ir kelia triukšmą, kaip eilinis benamis gyvūnas.

Dar puikus efektas kartais būna, kai kas nors į šiukšlių šachtą išpila bonkutę valerijonų - susirinkusi gausybė kačių tenai pisasi ir maitinasi, ir ėda, ir pjaunasi vienu metu, tuo tarpu šachtos vamzdžio akustikos sustiprintas cypimas aidi toli per visą rajonėlį.

Kiti gi dar būna, kad gaudo tas laukines kates, tai vieni jas paskui utilizuoja, į kokį nors ten Vivariumą priduoda ar išvis nugalabija, kad visokių ten ligų neplatintų, tuo tarpu kiti, pagavę, tempia į kokį nors Ozą, kur paskui visiems siūloma įsigyti kačiuką ar ištisą katiną...

O dar puikiai žinoma, kad valkataujančios katės ir katinai - puikiausia žaliava visokiems ten kebabams ir čeburekams!


Vilpišiai

Tai čia šitas skyrelis specialiai tiktais tam, idantinai paneigti nesąmones, katras vikipedai skleidžia.

Tuo tarpu dabartiniai biodegeneratai nudegeneravo tiek, kad sugalvojo parašyt Vikipedijoje, esą vilpišys tėra laukinė katė, tobyš kokia tais į mišką pabėgusi, valkataujanti, nors gi aišku spėjimų yra, kad vilpišiai su rainosiomis pasitratindavo kartais, betgi išties tai vilpišys yra katinas baisus, sveria kelis kilogramus, nors ir mažesnis už lūšį, bet nenormaliai pikto, nesveikai psichotiško būdo - puikiai žinoma, kad toks kačiukas neretai ir stirnas užpuldavo, o jau kokį kiškį papjaut - tai niekų darbas, tai išnaikinti paskutiniai dar XIX amžiuje...

Tai naikino juos intensyviai, nes gi statistika tuometė sakė, kad žmones vilpišiai užpuola dažniau, nei kokios lūšys, nors pastarųjų ir 10 kartų daugiau būdavo sumedžiojama.

Tai dabar gi galime kelti klausimą apie tą vilpišių populiacijos atkūrimą.