Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TES III: Morrowind

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Mario moneta.png  TES III: Morrowind yra žaidimas, įvertintas Pipedijos Gameland'o.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!

The Elder Scrolls III: Morrowind - tipo Maro ligos vėjų siužeto RPG žaidimas, kuris TES II: Daggerfall pritaikytiems Kontuperiams liepė skystu azotu šaldyti procesorių ir vaizdo plokštę. Dabar tai juokinga, bet tada (2002 m.) atrodė visai suprantama, kur dangus atrodė fotografiškai ir visokie ten šėšėliai ir saulės spinduliai.

Laikomas vienu geriausių serijos geimų, nes turi viską savo - architektūrą, monstrus, augaliją ir etc. Visokie ten Skyrim ir Oblivion sprogsta iš pavydo ir rūko kampe.

Prasideda kaip visada nuo mozachistiškos Todd'o svajonės tapti kaliniu t.y. nuo to pradėti savo keistus nuotykius gelbėjant pasaulį. Personažas išgebėjamas nuo kalinio kančių, beveik visada, pačio imperatoriaus ir turi toliau su visais sutiktais "pikseliais" kabėtis ir vykdyti jų norus... nors gali ir nevykdyti, bet nuo to tik stogas nuvažiuos, nes nėra ten ką veikti.

Animacija labai tikroviška - jei nori kažkokiu savo ginklu kirsti iš viršaus, ar iš šono, tai turi pasislinkti į šoną ar kur kitur, na o jeigu nori durti peiliu, tai kaip ir tikrovėje turi įsibėgėti. Jo... jei nenori 2002 m. tikroviškumo, gali pasirinkti geriausią smūgį.

Dar galima ir dabar šį geimą žaisti, nes yra moderių sukurtas naujas grafinis variklis OpenMW kuris tikrai pagerina vaizdą ir kitką. Gali reguliuoti nustatymus, kaip gerus taip ir blogus.

Dar ten galima krūvas knygų skaityti, kurios visos yra neįdomios, kartais net keistos (pvz. apie driežo ir katės poravimasi) jei žaidi pirmą kartą, bet jei 101, tai pradedi įkirsti ir viskas pasidaro normalu ir netgi įdomu.

Tai žaidimas kurio niekas nebaigė, bet pradėti vėl ir vėl - smagu

Šeip tai kaip visada šviežiai patirtos naujos idėjos yra geros ir labai buvo norima tai perteikti į naujesnes serijos versijas, bet kaip visada negalima įžengti į tą patį vandenį, todėl išgelbėjo moderiai, kurie prikūrė ten visokių nesąmonių, kurios tapo geresnės už pačių kūrėjų genialumą.

Negalima "plėšti karavanų", nes visi - VISI tai sužinos ir būsi negerbtinai nudaigotas, na nebent susikursi savo burtinišką užkeikimą kuris išnaikins visas gyvas Tamrielio būtybes, tai padaryti irgi įmanoma.

Geriausiai tai visai to žaido neliesti, o klausytis tik muziką : Jeremy Soule

Na kas negali niekaip, po vieno ar keliolikos tūkstačių kvestų baigti žaidimo yra ir trumpa versija Youtube, kuri gali žaidimo fanus sunervinti pasitelkiant svaidomuosius ir labai šaltus ginklus.

Pipedijos recenzija

Mūsų vertinimas:

  • Grafika: - 25/25 - viskas orginalu ir atnaujinta. Bet reikia naudoti modus, kas netgi smagu. Vaizdai kartais pralenkia Skyrim ir Oblivion kartu sudėjus.
  • Muzika: - 25/25 - nes Jeremy
  • Playstory: - 20/25 - tokia tai banali, bet kadangi viskas vyksta originaliame pasaulyje tai nebloga, gali sutikti krabą milijonierių (nuoroda į kempiniuką), bet nu jau koks ilgas
  • HUD/Interfeisas - 18/25 - HUD geras, net per daug, tokių metų žaidimui, nes buvo kurtas PC vartotojams. Galima pasinkti, ką rodyti, papildomame lange, kokiu dydžiu ar išsidėstymu. Valdymas paprastas, dėl to ir geras. Animacija, na nz, gal gera, gal bloga - tai šeip. Yra koks milijonas modų, kas labai padėjo žaidimo išlikimui.

Galutinis vertinimas: 88/100