Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Spinduliavimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.
Microsoft programuotojai išneša per ilgai prie kompiuterio sėdėjusį a.a. kolegą.

Spinduliavimu vadinamas spindulių skleidimo procesas, per kurį paskleidžiama spinduliuotė, pažeidžianti organizmus, ląsteles ir smegenis. Visi spinduliai yra labai žalingi žmogui.


Spinduliavimo šaltiniai

Dažniausiai spinduliuoja šie buityje naudojami daiktai, kurie yra mirtinai pavojingos spinduliuotės skleidėjai:

  • Mobilieji telefonai, kitaip - mobiliakai arba išmaniakai. Skleidžia spindulius, kurie gali iškepti viščiuką. Tai reiškia, kad naudodami pamažu kepate savo smegenis. Ir tik nepradėkite klausinėti, kodėl tuomet jūsų smegenys dar neiškepusios. Čia tik jums taip atrodo.
  • Retransliavimo stotys, ypač, stovinčios kaimuose. Liudininkai, kurių patikimimu pipedija neturi pagrindo abejoti, pasakoja apie vaisingumą praradusias karves, stimpančias vištas, naktimis kaukiančius šunis, blogą derlių ir kitas tokio masinio spinduliavimo pasekmes.
  • Psichotronai - specialiai skleidžia hipnotines bangas ir kitus psichiką veikiančius spinduliavimus.
  • Monitoriai. Aha, kaip tas prie kurio tu dabar sėdi. (Jei skaitai šį tekstą per savo išmanųjį telefoną, žr. aukščiau apie mobiliakus). KTU net buvo susikūrusi visa šarlatanų kompetetingų mokslininkų kontora su pypsiometrais specialiais prietaisais monitorių spinduliavimui matuoti, už babkes galėjo ir jums išmatuoti. Nežinia ar ji tebeveikia, jei kas žinot tai papildykit.
  • Mikrobanginės krosnelės. Ne tik apspinduliuoja įdėtą maistą, nuo ko jis tampa nebetinkamas valgyti, bet dažnai prispinduliuoja visą patalpą.
  • Lazerinis pistoletas tai čia per filmus rodo, kaip iš lazerinio pistoleto išspinduliuotas spindulys negyvai užmuša žmogų. Tai pipedijos nuomone to tikrai pakanka įrodyti koks žalingas gali būti spinduliavimas!
  • Absoliučiai juodas kūnas tai čia toks kuris viską sugeria kas dega ir kas ne ir po to išspinduliuoja viską pagal Planko dėsnį - ar supratot, tauta?
  • Gėris tai tokia spinduliuojanti abstrakcija kurios kišenėn neįdėsi ir yra visiškai nepraktiška.
  • Geopatogeninė spinduliuotė būna kraštutinai pavojinga, dėl jos atsiranda geopatogeninės zonos.
  • Visagino atominė elektrinė - dar nepastatyta ale jau iškrušo radiacijomis smegenis Seimo nariams ir visokiems žaliesiems

Tai šitas sąrašas aišku nepilnas todėl papildykit jei dar ką žinot.

Apsauga nuo spinduliuotės

Šitas šūdukas Apsauginis prietaisas mobiliakams, tik $39
Neblogai padeda ir improvizuota savadarbė apsauga iš aliuminio folijos, kurią galima lengvai pasidaryti iš visiems prieinamų medžiagų

Durniai visada buvo geras pelno šaltinis, todėl Rizikuoti sveikata niekas nenori, todėl gaminamos specialios apsaugos nuo spinduliavimo. Ypač populiarios JAV, bet atrodo kad egzistuoja ir Lietuvoje, žr. apie aukščiau minėtą KTU mokslininkų kontorą. Ypač populiarios yra ant galvos nešiojamos apsaugos, nes žmonės stengiasi saugoti savo smegenis, nesvarbu kiek jų ten beturėtų.

Populiari detekcijos ir prevencijos priemonė taip pat yra ir lochotronas.

Apsauga pardavinėjama ir Lietuvoje, tačiau neaiškios kokybės ir iš neaiškių rankų.[1]

Dar žr.

Visą tiesą apie spinduliuotę atskleidžia kino filmas "Grėsmingas signalas".