Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sektos žudikės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sektos žudikės yra specifinė sektų rūšis, kuriose būna surengiami žmonių nužudymai ar savižudybės. Tipiškais atvejais tokios sektos tiki kokia nors Apokalipse, todėl visiškai nuvertina žmonių gyvybe, o galų gale, kai pakliūna į nešvarius reikalus, tokios sektos nusprendžia, kad ateina Pasaulio pabaiga, tad surengia ir masines žudynes ar savižudybes.

Daugelis tyrėjų pastebi, kad sektomis žudikėmis tampa beveik vien tik apokaliptinės sektos, bet kita vertus, didelė dalis apokaliptinių sektų tampa ir sektomis žudikėmis. Taigi, tarp vienų ir kitų išties nėra didelio skirtumo. Kita vertus, sektoms žudikėms priskiriami ir kai kurie karingi religiniai judėjimai, kurie žudo ir pabėgti bandančius narius, ir sektos priešus. Nors šie atrodytų ir skiriasi, paprastai ir tokie tiki kokia nors Apokalipse.


Pipedijai žinomos sektos žudikės

Žemiau pateikiame sąrašą įtariamų ar realių sektų žudikių. Tiesa, patariame per daug nepasitikėti juo, nes kai sekta jau pasidaro aiški sekta žudikė, tai būna jau per vėlu, nes nariai būna nužudyti ar išsižudę, ar dar kažko prisidirbę. O kol neprisidirbę - tai būna ir neaišku. Todėl geriau į šitas pasižiūrėkite, kaip į pavyzdžius, kaip būna blogai: