Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Saša Grėjė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai kur tikrai paslaptingoji Monos Lizos šypsena, kuri daug ką sako

Saša Grėjė, dar žinoma kaip Sasha Grey, o kaip kam gal dar ir kaip Marina Ann Hantzis, nes taip vadinosi iki patapdama žvaigžde - taigi garsiausia pasaulije pr0n aktorė, giliai nuoširdžiai imanti visokius dalykus, kurie kišami ten. Ir ne tik ten kišami, bet ir visur kitur, kur tiktai jai galima įkišti.

Neabejotina, kad Sasha Grey pasiekė pasaulinius fapinimo rekordus, kuriems sunkiai daugiau kokia gražuolė beprilygtų!

Kaip matote, maži papai, maža subinė, ne blondinė, o ir apsirengusi kaip kokia priešistorinė būtybė, o visvien populiariausia aktorė

Nors dažnas ir nepagalvotų, bet Sasha Grey turi begalę gerbėjų ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų, o ir tarp intelektualų, mat kaip paaiškėjo, yra stebėtinai protinga, kas nebūdinga kitoms šio žanro aktorėms. Žinoma tai, kad baigė mokyklą kuo puikiausiais pažymiais, o dar ir sugebėjo peršokti vieną klasę, tad mokslus užbaigė būdama vos 17, o paskui jau įsidarbino kokia tai padavėja, o dar paskui - ir kažkokia mokytoja. O dar paskui jau sugalvojo, kad nori tapti aktore. Ir tapo aktore, kuri yra viena brangiausiai apmokamų pasaulyje, nes sugeba čiulpti bybius ir užsiimti kitokiais šposais taip profesionaliai, kaip matyt nei viena daugiau kita.

Užtat Sasha Grey netgi tapo internetų mėme, kuri vaizduoja, kad "oi, čia jūs kokie esate dvasingi" ar panašiai. Dar yra kokia tai mėmė su Sasha Grey, kur jinai atrodo kaip labai nekalta mokinukė, bet visi supranta, kad ji aiškiai visiška paleistuvė.

Dar yra žinoma, kad Sasha Grey be viso kito yra ganėtinai metalistė, o ir pati kažkokį industrial groja ar tai dainuoja.