Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Raimondas Dargis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimondas Dargis - tai direktorius kontoros, užvadintos, kaip "Teritorijų planavimo ir statybos valstybės priežiūros departamentas". Tai čia gal matomai visa kontora tokia ir yra, kaip jos pavadinimas, tai jau koks pavadinimas, tai ir direktorius, tai štai jums ir prašom.

Tai jau gal ir nieko nežinotume apie tokias absurdiškai pavadintas įstaigas, jei ne tai, kad šitasai patsai direktorius Raimondas Dargis pagarsėjo, kai pareiškė, kad reikia nugriauti ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje pagarsėjusį Merkinės kupolą, nes taip tik mat reikalauja kažkoks įstatymas, o žmonėms, kurie ten pasveiksta tai čia reikia reikalauti Dzūkijos nacionalinio parko pakeitimų kažkokių. Tai aišku, taip mes puikiai matome, kaip atstovauja valdininkai žmonių interesus, o kaip atstovauja popierių interesus[1].

Tai čia dar nekapstėm kitų dalykų, bet gal prie progos pakapstysim ir dar ką nors gero atrasim...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.