Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


RKM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

RKM - taigi toksai Retro Kompiuterių Muziejus, kurį sukūrė koksai tai Anonimas, nusprendęs už dyką prisikaupti visokiausių aparatų, iš kurių paskui kastų bitkoinus, taip kad žmonės jam neša įvairius kompiuterius, o jis ką - štai taip ir turtėja, tapdamas tikru vertelga ir sonovinių geležų magnatu.

Realiai gi išties čia viskas kitaip: atsiranda gi entuziazmo pas žmones, tai štai toksai anoniminis Mantas prikaupė aparatūros, istorijos ir visokių kitų dalykų ir netgi išgelbėjo nuo uždarymo legendinį news.omnitel.net, kai šį sugalvojo užlenkti kažkuris savo noru jį dar laikęs adminas, kuris dėl neaiškių priežasčių tiesiog taip nusprendė. Taigi, news.omnitel.net užsidarė, o dabar štai gyvuoja news.rkm.lt - kad ir be kokių nors didelių praeities archyvų, bet vis dar su daugeliu gyvų senų vartotojų.

Tai žiū, gal kada nors į muziejų įdės ir kokį nors aprašymą apie Pipediją, nes Pipedija gi jau irgi nors ir ne tokia sena, kaip naujienų grupės, bet visvien priešistorinė kažkokia, iš tų laikų, kai šiuolaikiniai studentai gal dar nebuvo netgi ir gimę.