Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Putė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pyzdos)
Jump to navigation Jump to search


 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Putė - kaip gėlė, kuri ne kiekvienam skirta, tai kaip grožis ir žiedlapių žiedai, ir nepasiekiama ji turi likti, kad būtų kelias ir tektų kopti stačiais laiptais, ir būtų neprieinama!

Pyzda, pizė ar putė - čia reiškia moteriško lytinio organo prieigas: viduriukas būna ružavas, o aplink - gaurai. Daugelis nustemba, kai sužino, bet pimpalas kišamas ten.

Svarbu čia pažymėti senai visų feminisčių kartojamą tiesą: putė yra visa ko pradžia ir pabaiga, o vyrai su savo pimpaliukais - tai tik trumpas momentėlis, kuris nieko nereiškia. Todėl moterys gali valdyti vyrus.


Įvairiarūšės putės, pizės bei pyzdos

Įvairiarūšių būna pučių, taip kad visos skirtingos ir negali būti dviejų panašių
Vat dar vienas įrodymas, jog pyzdų būna visokių, bent 30 rūšių tai tikrai

Šiaip pyzda būna visokių rūšių ir kalibrų: mažiausia - putė ar putytė, kiek ūgtelėjusi - pyzdutė ar pizokas, normali - pyzda ir dar būna tokia didelė, peraugusi ir ugly - pyzdyščia.

Be to, pyzda reiškia ir labai gerai ir labai blogai (žr. pyzdec). Dar yra tokia pyzdos puseserė - pezda. Bet kas gali būti išvadintas pyzda, bet dažniausia - mergos.

Dažnai į ją kišamas bybys, bet čia jau turim pasakyti, kad kaip taip galima - moterį badyti bybiu???

Kai kurių moterų putės joms susijaudinus ima labai smirdėti, gera to pusė, kad lengva nustatyti ar Ji tavęs nori, bloga pusė, tai yra tai, kad lytiškai su ja santykiauti rekomenduojama naudojant bent jau respiratorių, maksimaliam apsisaugojimui būtų neblogai karinė dujokaukė. Kiek žinoma, nuo smirdėjimo vaistų nėra, prauskis kiek nori, bet vistiek "vaniujet". Kaip žinoma, tokios pyzdos tikrai niekas nepliurps.

Būna dirbtinės pyzdos, o jų tobuliausia rūšis - motopyzda.


Pagiriamasai žodis pizei

Visko esmė yra pizė. Į ją reikia žiūrėti, ja reikia mėgautis, ji teikia nuostabų pasitenkinimą. Aišku, neretai pirmenybė suteikiama subinei, juolab, kad šioji labiau krenta į akis, ypač, kol dar nespėję nusirengti, bet jei subinė plaukuota, tai griebiam ir maigom papus. Visgi ir šie gali būti nekokie, tad kas belieka? Ogi pizė! Juolab, kad ir už papus, ir už subinę ji patrauklesnė ir geidžiamesnė!

Nėra pasaulyje tokios tautos, kuri nesiektų ir slapta ar atvirai negarbintų pizės. Visi mes turim rūpintis pize, ją globoti ir mylėti. Tad ir čia mes šlovinam pizę, dar daugiau - mes pilnai atsiduodame pizei bei jos teikiamiems malonumams, pasišvenčiame pizės idėjai ir ją iškeliam, kaip mūsų būties prasmingumą įprasminantį stebuklą!

Ir atminkit: svarbiausia - ne tai, ką pizė gali padaryti dėl jūsų, o tai, ką jūs galite padaryti vardan pizės!

Jei ne pizė, tai ir nei vieno iš mūsų nebūtų!


Kitos žodžio "pizda" reikšmės

Žodis "pizda" dažnai vartojamas moterims, ypač dūros ar kekšės tipo, pavadinti. Nieko labai blatno ir nepaaiškinamo - tiesiog šiuo atveju nurodomos tik esminės savybės - kaip vyras, taip bybys, tai ir moteris, taip pyzda matomai nieko nepaaiškinamo.

O dar yra ir toksai pizdauskas, tai kur baisiau už viską, nes lytis jau visai kita...


Tolimesnė edukacija