Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Petras Klimavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Petras Klimavičius arba Petručio apdainavo policininkų gyvenimą poezijos knygoje "MenTAS neMOKA neMYLĖTI", o ir šiaip aktyvistu buvo žinomas, puikus darbuotojas, išmestas iš darbo 2005, kai išlindo neaiškūs ryšiai su Vilniaus Brigada.

Tąsyk lygtinai paleistas Igoris Tiomkinas užsiundė savo šunį ant kažkokios moteriškės šunelio Antakalnyje, tai toji kreipės į policiją, tai gal ir būtų viskas buvę užglaistyta, nes moteriškei buvo paaiškinta, ką daryt, o ir kažkoks Tiomkino draugelis atsirado, katras kaltę nutarė prisiimt, bet kad STT telefoninių pokalbių klausėsi, tai ir baigės tuo, kad Petrą Klimavičių praspyrė.

Tai dar Petras Klimavičius prarado teisę kažkiek metų dirbt policijoje, o ir baudą gavo susimokėt, nes teismas nutarė, kad šis dokumentus klastojo, protokolą apie įvykį rašydamas. tik idomu,kodel teismas nenustate is kokiun paskatu Petruchio ta protokola klastuodavo,nejaugi siaip sau?Ne lito nepaemes?tiesiog panoro surizikuot ir suklastot protokola? tai idomiausia dalis sios istoriujos: Kas dabar tas Petras Klimaviucius? Ir kaip jam gyvenyme sekakasi?... o reikalas tas,kad tas nedoras policininkas-men....sio metu prarades teise dirbt policijoje,bei is visokiu mafijuozu imt kisius ir taip pan..isigudrino isidarbinti "SIB" skolu issieskojimo biure Vilniuje ir gasdindamas visokiais butaiis ir nebutais dalykais,bando is pensininku,kurie prieme per daug lizingo,kopeiku isreikalaut....ir sau,aisku,truputi duonai palieka,po vieno tokio Petriuko vizito pazistama moteris i ligonine vaziavo,nes sirdis sustreikavo,nes tas nadoras Petriukas taip jai prisistate,kad pats monsenjoras turetu sutikes Petriuka gatveje net kepure nuimt,tipo jis detektyvas,net pigia vizitine kortele ibruko su savo garsiaja pavarde,pristate neva esas jis teisininkas(tarp kitko ir intenete taip ir skelbesi Petriukas Klimavicius-teisininkas-mokytojas--tik anglu kalba,kad paprastam zmoguj sunkiau butu suprasti,kad cia buves policininkas Petrucio HMMM... idomu koks jis teisininkas,prarades galimybedirbt net policijoje ir tuo labiau koks jis mokytojas ir ko is jo pasimokyt galima?)