Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Peugeot

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pežo)
Jump to navigation Jump to search
Nuo senų laikų Pežo pasižymi labai gražiu dezainu, kurį žmonės labai mėgsta

Peugeot arba Pežo - tokia štai prancūziška mašina su pavadinimu, kurio užrašymas niekaip nesisieja su ištarimu. Nes kaip gi gali sietis jei netgi nepanašūs žodžiai gaunasi?

Visokie protingi vairuotojai sako, kad Peugeot yra itin didelis šūdas (Ruskiai turi net patarlę: Vsio govno končiaetsa na O, t.y. visi automobilių pavadinimai, kurių pabaiga yra O yra šūdas. Pvz. Reno, pežo). Taigi, čia taip tuo ir patikėkite, aišku.

Sunku pasakyti, kodėl Peugeot yra antras pagal dydį automobilių gamintojas Europoje. Ar tai prancūzai plauna smegenis evropeicams, ar tai žmogus iš prigimties yra asilas. Kaip bebūtų, bet šių mašiniukų Europoje netrūksta.

Peugeot verslūnai pasitaikius progai nupirko Citroen, tai dabar šlamšto asortimentas yra gerokai prasiplėtęs. Dar tie prancūzai kažką derina su rusų LADA gamintojais Toljatyje, bet nelabai jiems kas gaunasi. Ruskiai juos sėkmingai išdūrė ir Sarkozy net negalėjo padėti. Geriau jau kaip Mistral karinius laivus gaminkite namie ir į Rusiją su gamyba nelįskit - galima ir taip prastumti už naftos babkes.