Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pac Man

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pac man)
Jump to navigation Jump to search
Pacman logotipas šiais laikais yra matytas ir tų, kas paties Pacman nėra matę.
Daugelis prisimena šitus labirintus, kuriuose reikia lakstyti, ėdant taškus ir slapstantis nuo vaiduoklių.

Pac-man arba pakmanas - labai senas kompiuterinis žaidimas, kur tu esi išprotėjęs geltonas apskritimas su trikampe burna ir turi suėsti visus baltus taškiukus ir pabėgti nuo vaiduoklių.

Žaidimas turėjo būt pavadintas puck-man bet kūrėjai pagalvojo, kad iškrypėliai gali jį pervadint į fuck-man. Žaidimas turėjo būt be pabaigos, bet kažkoks kompiuterių manijakas per 8 valandas pasiekė ale 256 levelį ir kadangi seni kompai buvo 'lievi' kompas 'užsibugino'. Šitas bugas buvo susijęs su tuo, kad vienas baitas teturi savyje 256 skirtingas bitų kombinacijas, tai vieno baito talpos kintamasis tiesiog daugiau sutalpinti negalėjo.

Dar po to kažkokie dundukai sakė, kad perėjo užbugintą lygį, bet nieks jais nepatikėjo. Po to, jei kas turėjo įrodymų, kad perėjo tą lygį, galėjo gaut net 1000$, deja, nei karto tų pinigų negavau.


Pacman Įtaka pasauliui

Kaip tai pacman tapo tiesiog vienu iš visų paprastų kompiuterinių žaidimų simboliu, kartu su Tetriu. Šitais laikais sunku rasti labiau atpažįstamą abstraktų herojų, negu kad geltonas ir ėdrus Pacman rutuliukas.