Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ofisinės žiurkės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ofisinė žiurkė - taigi net ne žiurkė, o žmogysta tokia, kuri pasaulio nemato, o tiktai popierius kokius tai dėlioja ir niekam nereikalingas biurokratijas suka. Lytis tokių padarų dažniausiai neapibrėžtinė, o dūšia bei elgesio manieros tolimai primena Golumą.

Ofisinė žiurkė dažniausiai nesidomi seksu, neįdomios jai šventės, gyvena viena, vaikų ar giminių neturi, tačiau visad jai šventa bet kokia popieriaus skiautė su parašu beigi dar geriau, jei ir su antspaudu. Dar iš pomėgių mėgsta pletkus beigi visokius šūdlaiškius siuntinėt, o namuose kai kada augina kokią nors ligotą katę, kurią būtinai iškastruoja, o paskui ta katė namuose myža ir šika palovy, o tokia ofisinė žiurkė namų tyčia nevėdina, nes gal mėgaujasi tokiu kvapu.

O dar be to, pas ofisines žiurkes kompiuteriai dažnai būna apsikrėtę visokiais virusais, o bet kompiuterastai tų virusų jiems nešalina, nes nemėgsta būti arčiau tokių žiurkių, kaip kitame pastato gale.

Paprastai ofisinės žiurkės išsivysto iš smulkesnių padarų - ofisinio planktono įvairaus. O sėkmingos ofisinės žiurkės ilgainiui mutuoja į ofisines lervas.