Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Muitinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Anut dar Jėzus Kristus koneveikė muitinikus, ragindamas juosiuos mažiau lupikauti... Tai kiekvienas kontrabandininkas patvirtins, kad mokesčiai muitinėj renkami už bet ką.

Nuo Nepriklausomos Lietuvos laikų Muitinė dažnai painiojama su šlovingaja Valstybės sienos apsaugos tarnyba - Pasieniečiais. Tai čia tokios apmaudžios klaidos daryti nevertėtų!

Dabar gi žinome, kad, nors ir Šengeno erdvėje sustiprinta išorinių sienų apsauga, tačiau Valstybės siena, vis gi, yra skylėta - ypač kontrabandininkams...

Taigvat, aiškėja, kad vis paaiškėja naujų nesąžiningų muitininkų (ne veltui ten tarnyboj rotacija įvesta, kad nevogtų per ilgai užsibuvę). Antai STT praneša, kad tiria tokią landą Šiaulių teritorinės muitinės Plungės krovinių posto Telšių padalinyje - net trys lupikautopjai su pogonais nuo tarnybos nušalinti!

Dar dėl Muitinės kaltės susidaro Eilės pasienyje arba Vilkikų eilės pasienyje, nes kokie nors nesusimokėję bandos visokias nedeklaruotas prekes pervežti.

O dar žinotina, kad Muitinė nemėgsta naminių gyvūnėlių, tai atsargiai ten su jais, nes net ir žiurkėnas, kirsdamas ES sieną, privalo turėti pasą!


Dar visokie šposai

O tai pasakojama, kad kadaise kažkokia fekalinių nuotekų bendrovė uostamiestyje surinkinėjo iš visokių atplaukiančių laivų visokias fekalines nuotekas ir panašų šlamštą valymui, tai čia ėmė ir įsikišo muitininkai, katrie pareiškė, kad kadangi iš atplaukiančių laivų, tai čia importas, tai vadinasi muitą reik mokėt. Tai aišku, kontorėlė atsisakė visų tų nuotekų valstybės naudai, tai paskui muitininkai ilgai mastė, kaip čia apiformint tą smirdančią buzą, kad nereiktų muitinės sandėliuose laikyt ir dar kartą papildomai už to brudo perdirbimą mokėt, o juos tuo tarpu visa uosto vadovybė tarkavo, kad čia ne importas, o kažkokios paslaugos ir kad labai gerai, jei jau jie apsiima už dyką srutas imt šimtais tonų per mėnesį, tai dabar viską jiems ir pils...