Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Metų laikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Metų laikas)
Jump to navigation Jump to search
Nėra nesušikto metų laiko, nes sušikti yra visi metų laikai.

Metų laikai - taigi vasara, pavasaris, ruduo ir žiema, nes tik tokie keturi ir tėra. Kiekvienas metų laikas yra savaip gražus, nes per kiekvieną savi malonumai - štai vasarą veisiasi širšės, vapsvos, uodai ir kiti brudai, o vat rudenį būna šlapia ir bjauru, o žiemą gi - šalta ir prisikaupia visur šunų šūdai, kurie paskui išlenda pavasarį ir visus džiugina.

Dar be to, žiemą būna nuolat tamsu didelės šildymo kainos ir visur pribarstyta druskos, kuri ėda mašinas ir batus, o kartu gatvės būna nevalomos ir praeiti neįmanoma, ir šiaip šalta. O dar pavasarį būna ne tik šunų išmatos, bet ir alergija, purvynai, ir per mažai šilumos, todėl ir peršalimai. O rudenį dar būna irgi tie patys peršalimai, o taip pat ir lietus, dar daugiau purvo, tada dar lietus, tamsa ir išvis viskas blogai. O vasarą irgi dar būna varvančios liepos su lipniais šaligatviais, tvankuma, prastas oras, lietus, pilna girtų marozų gatvėse ir poilsiautojais užkimštos visos įmanomos vietos, todėl nėra net kur nuvažiuot pailsėt.

Pipedija mano, kad reikia džiaugtis kiekvienu malonumu, todėl ir reikia kiekvienu laiku atrasti kažką gero beigi naudingo. Todėl kiekvienam metų laikui yra dar ir savo šventės. Tiesa, kokios ten šventės, kai viskas blogai?

Taip pat turime pridurti, kad kiekvienas viską renkasi pagal save, taip kad būkime tolerantiški, nereikalaukime, kad visi aplinkui džiaugtųsi taip kaip mes, nes šitai nerodo pagarbos aplinkiniams. Reikia bent mažumėlę susiimti ir atmesti į šalį visokius nenormalumus, nes visuomenė neturi jausti tolerancijos ją griaunančioms jėgoms.