Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mažvaikiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Malalietkė)
Jump to navigation Jump to search
Štai kaip būna, kai mažvaikiai prisiskaito internetų

Malalietkės - čia šitaip vadinami visokie mažvaikiai, nieko nebaigę, bet iš esmės jiems neįmanoma taikyti beveik jokios teisinės atsakomybės, nes jie dar maliafkos. Na, nebent tėveliai, pamatę, kad vaikas užsuko į Pipediją, gerai įkrėstų diržu subinėn. Nors ir tai jau ribojama, prisidengiant mistinėmis vaikų teisėmis.

Dar malalietkės nemoka mokesčių valstybei, tai iš jų nieko ir nepaimsi, o be to yra ir kitokių vietų, kur galima visokiais mp3 keistis, nes Pipedija - brandiems žmonėms, linkusiems į alternatyvas savišvietoje (tam būtinas bendrinis auklėjimo ir ugdymo pagrindas, gaunamas dar vidurinėje mokykloje.)

Taigi, jeigu čia skaito malalietkė, tai geriau būtų, kad eitų kur nors į One, nes paskum prisiskaitys nesąmonių - mažvaikiai, gi neskiria tiesos nuo pramanų, tai ir pradeda paskum visokias nesąmones išdarinėti.

Tėvai irgi turėtų susirūpinti, kad jų malalietkės nesitrainiotų po visokius abejotinus internetus, nes dar visokio žalingo turinio prisižiūrės, o paskum tėvams bus problemų su kompiuteriais, nes jų IP jau bus žinomas šnipams, apgavikams ir policijai, tai gali ir į kalėjimą pasodinti visą šeimą, kartais...

Nuo 2010 metų kažkelinto ten mėnesio mažvaikius nuo neigiamos informacijos saugo spec. Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas, tai nauja dibilų karta jau ir susiformavusi. Deja...

Šiais laikais malalietkės gi dažniausiai pliekia Brawl Stars ar BBŽ kokį šūdą.

Kol tėveliai žiūri kiną arba tiesiog pisasi, tai jų atžalos nekliudomai rašinėja visokius komentarus į Pipediją ir kitus internetus

Malalietkės Pipedijoje

Malalietkės gi šičia labai dažnai užsuka. Jie gi atpažįstami iš va tokių požymių:

  1. Jų vardai dažniausiai baigiasi keturiais skaitmenimis. Pavyzdžiai: čia ar čia. Nors manoma, kad paminėtos paskyros priklauso vienam žmogui.
  2. Jie rašo visokias nesąmones, kuriose gausu įvairių klaidų (tiek gramatinių, tiek ir kitokių). Pavyzdžių rasite čia, ir čia.