Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mėnuliažmogiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipinis mėnuliažmogis Mėnulyje

Mėnuliažmogiai - specifinė ufonautų rūšis, gyvenusi Mėnulyje. Šiuos ufonautus per galingiausius XIXa. teleskopus atrado 1835 metais koks tai John Herschel, garsiausias to meto astronomas, kuris, tiesa, paskui viską neigė, nes esą buvo tuo metu apgirtęs, o paskui išvis viską neigė, nes esą čia ne jis viską darė ir nieko jis nežinojo. Spėjamai, neigimas gali būti susijęs su iliuminačių teroru, dėl kurio garsusis astronomas buvo priverstas viską paneigti.

Litografija, padaryta pagal to meto mėnuliažmogių stebėjimus per galingiausius pasaulio teleskopus

Istoriją apie mėnuliažmogius spausdino amerikonų laikraštis "The New York Sun", katrame medžiagą talpino koks tai labai vykęs to meto glumintojas Richard A. Locke. Buvo rašoma, kad mėnuliažmogiai yra sparnuoti, kaip šikšnosparniai, nes trauka maža, tai skraidyti gali gerai, o viso jų labai daug - daugiau, kaip 4 milijardai. Taip kad istorija padarė daugeliui įspūdį, buvo perspausdinta daugelio pasaulio laikraščių ir taip toliau.

Vienok paskui matyt įvyko kokia nors katastrofa ar karas, nes Mėnulis atmosferą prarado, visa mėnuliažmogių civilizacija žuvo. Kai kurie šiuolaikiniai tyrinėtojai teigia, kad dėl to galėję būti kalti driežažmogiai, nutarę sunaikinti konkuruojančią rasę, kai šioji išaugo iki pavojingo civilizacinio lygio, kur galėtų tapti nepriklausoma, galimai atradusi apsaugos nuo psichotroninės spinduliuotės priemones.

O dar po kiek laiko, 1902 metais kokie tai prancūzai apie tai susuko šizofrenišką filmą, kuris tapo pasauline fantastinio kino pradžia ir vadinosi "Kelionė į Mėnulį".

O dar paskui, kai toksai Neilas Armstrongas galų gale ir padarė kaip tame filme, ir pasivaikščiojo po Mėnulį, tai paskui nuslėpė mėnuliažmogių egzistavimą. Todėl dabar visi abejoja, ar išvis kada nors amerikonai buvo nusileidę Mėnulyje.