Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Klara Cetkin

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Klara Cetkin, originalo pavadinimu būtų Clara Zetkin-Eissner - vokiečių feministė, komunistė ir kovotoja už Revoliuciją, kuri išrado Kovo 8, nes tą dieną visokios prostitutės rengdavo demonstracijas.

Klara Cetkin savo laiku pagarsėjo Vokietijoje kaip perversmą bandžiusi rengti vokiečių socialdemokratų partijos spartakistų sparno (vėliau tapusio vokietijos kompartija) veikėja, kuriai teko pabėgti į SSRS, ale gavosi įdomiai: nors toji buvo viena iš kominterno vadeivų, Stalinas nutarė, kad nereikalinga ji jam.

Tad sako, kažkokia keista istorija buvo - jau 76 metų amžiaus senutė, vos tik paspruko nuo nacių valdžios 1933 ir atvyko į Sovietų Sąjungą, buvo išsyk nukišta į kažkokį Maskvos srities Archangelsko kaimą, kur labai greitai ir netikėtai numirė atseit natūralia mirtimi. Realybėje gi sako, kad anoji, vos atvykusi į Sovdepiją, pakraupo nuo to, kad moterų padėtis yra baisesnė negu bet kur kitur pasaulyje ir nenulaikė liežuvio, apie tai išsyk pareikšdama partiniams šulams. Tai tie ir nutarė, kad Klara Cetkin jau savo nugyveno ir problemų geriau neturėti.

O dar buvo geriausia ir brangiausia Klaros Cetkin draugė bei bendražygė Roza Liuksemburg, kuri išties buvusi Klaros meilužė. Taigi, pati Klara buvo kaip ir vyras, nes ir šiaip savo išvaizda į vyrą buvo panaši, gi tuo tarpu Roza buvo jos švelnioji brangutė.