Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kiaušofobija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kiaušofobija - liguista kiaušinių baimė. Tipiška fobijos subkategorija. Žymiausias kiaušofobas - Brolis Pijus, katras dvasingiems katalikams siūlė per Velykas neakcentuoti kiaušinių[1].

Kitiems gi ne tokiems dvasingiems kiaušofobams, visokiems ten vegetarams, žaliaėdžiams beigi žoliavalgiams ir kitiems doriems asketams mokslinio tyrimo būdu paaiškėjo, kad kiaušinis - tai vištų mėnesinės. Tai galima suprasti, kad bent jau šitoksai paaiškinimas yra racionalus ir moksliškai pagrįstas, nes mokslas niekada nemeluoja. Taip kad jei manote, kad vištos serga mėnesinėmis, o jų turinys yra kiaušinio viduje - tai čia jau nėra fobija ir tai yra tikra teisybė, nes čia tikrai jau patikimas faktas.

Kiaušofobai taip pat bijosi tokių dalykų, kaip antai: kiaušinėliai, kiaušai, kiaušiai, dzingaliukai. Daugeliui gal jie asocijuojasi su kokiu nors seksu, o kitiems - gal su kokiu cholesteroliu.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.