Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karininkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Karininkas - tai toksai tipo kareivis, bet kažkodėl būna, kad įsižeidžia, jeigu kareiviu pavadini. Būdingiausia, kad labiausiai įsižeidžia tie, kas turi žemesnį laipsnį, kai aukštesnius laipsnius turintys į pavadinimą kareiviu reaguoja kiek maloniau. Visgi ir vieni, ir kiti neretai ypatingai stipriai įsižeidžia, jei pavadini ne kareiviu, o puskarininkiu. Štai tada tai jau tikrai galima sulaukti neįtikėtinai audringų reakcijų.

Visgi nepralenkiamiausiai stiprias reakcijas sukelia karininko pavadinimas policininku. Štai tada jau, kai koksai karininkas suvokia, kad jį laiko policininkų (aišku, dėl uniformos), jam šarabai tiesiog užsilokina ir tada galima pamatyti, kaip akys susivarto, burna išsižioja ir karininkas lieka stovėti, nereaguodamas į aplinką.

Bendrai tai lietuvių kalboje šitas žodis reiškia kažkodėl tiktai karininkus iš kariuomenės, tuo tarpu anglų kalba tas žodis "officer" reiškia ir pareigūnus (t.y., policininkus), ir šiaip kokius nors vadovus, pvz., visokius CEO, CFO, COO, CMO, CIO, CSO ar dar kitus.

Dar žr.