Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kęstutis Betingis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kęstutis Betingis

Vyriausiasis Kauno apygardos prokuroras Kęstutis Betingis patvritino, kad viešoji erdvė ir komentarai joje atidžiai stebimi, siekiama nustatyti smurtą skatinančių komentarų autorius. Tai matomai, kad ir Pipedija stebima, kaip gi kitaip, jei jau ne kitaip, tai jau štai ir prašom, matomai, kad ne kitaip!

Tvirtas vyras - anądien pas Kliviečką "Sąmokslo teorijoje" taip dėjo, kad maža nepasirodė, nei prokurorams, nei žiniasklaidai...

Tai dabarties laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas jau pasiūlė Kęstučiui Betingiui ieškotis kito darbo, mat kai Drąsius Kedys buvo surastas miręs, tai daugel klausimų daugeliui pasistojo, tai žinoma, jau ir Kęstutis Betingis murma kažką panašaus į "neatsistatydinsiu ir viskas"...