Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Yoko Ono

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Jokė Onė)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokia dvasinga Yoko Ono ir toks dvasingas John Lennon kartu skleidžia dvasingumą jums

Jokė Onė, kuri dar žinoma kaip Yoko Ono arba japonų kalba vadinama dar オノ・ヨーコ, o taip pat 小野 洋子 - tokia Džono Lenono meilė ir Fluxus garsi kūrėja, nes labai šitą meną gerbė.

Labiausiai gi Yoko Ono pagarsėjo tuo, kad kartu su Džonu Lenonu visiems skelbė, kad reikia ne kariauti, o pistis, tai čia neabejotinai turime ją šituo klausimu palaikyti, nes išties tai yra žymiai geriau, negu kariauti.

Taip pat dar kažkokie gandai buvo, kad Yoko Ono buvo vienturtė kažkokios vienos iš didžiausių Japonijos korporacijų duktė, bet kai su visokiais hipiais susidėjo, tai ir tąja korporacija pasipiktino, ir paksui kažkaip baigėsi, kad nieko bendro su tais vertelgomis ji dabar ir neturi.

Pipedija skelbia, kad Yoko Ono yra žvaigždė, Lietuvai nusipelniusi asmenybė, verta ordino ir apdovanojimo!


Yoko Ono ir realūs jos nuopelnai

Realūs gi Yoko Ono nuopelnai išties niekam nežinomi, nes jų nėra. Visi nuopelnai, kurie gi yra - tai tik to paties John Lennon dėka gautas žinomumas, bet ir tas toksai, kaip čia išsireiškus... Svetimgėdą ir pasibjaurėjimą kitiems varantis.

John Lennon labai bandė prastumti Yoko Ono, kaip esą kažkokią stebuklingą dainininkę iš Japonijos, aiškindamas, kad visas jos dainavimas yra koksai tai japoniškai tradicinis. Gi patys japonai jos klausyti negali ir Japonijoje ji nesirodo. O reikalas gi tas, kad pagal muzikalumą Yoko Ono yra maždaug kaip perdžianti šikna su įstatytu švilpuku - tuo pat metu ir cypia, ir netgi cypia labai blogai, blerbdama kaip perdimas.

Mes net nedėsim nuorodų, bet nesunkiai galite rasti įvairaus Yoko Ono dainavimo pavyzdžių per Youtube. Pažadame, kad kai išgirsite, tai maža nepasirodys. Ir kuo daugiau klausysitės, tuo jums darysis blogiau.

Su kitais menais Yoko Ono nei kiek ne silpniau pasireiškė - pvz., per tą patį John Lennon įsivėlusi į Fluxus judėjimą, ji iš Andy Warhol idėjos, kad žmogus turi galėti įsigyti gražų ir estetišką meną už vos kelis dolerius, padarė kažkokią atvirkščią nesąmonę. Tiesiog pradėjo rinkti šiukšles, įskaitant ir kokias tai išmatas ir iš jų daryti atseit "meną", kuris tipo turėtų būti gražus. Aišku, gražus toksai "menas" buvo tiktai jai pačiai ir John Lennon, kuris buvo nuo jos išprotėjęs.

Galų gale, žinomiausias Yoko Ono nuopelnas buvo tas, kad ji tol ateidinėjo į visas The Beatles repeticijas ir įrašymus, viską neįtikėtinai gadindama, nes visiškai netikėtai pradėdavo klykti ir rėkti, o tarpais - nuolat prisipisinėti prie visų tai su pasyvia agresija, tai išvis tiesiogiai, kad likę Beatles nariai tiesiog pirma pastatė ultimatumą Lennonui, o paskui ir išmetė jį velniop, o patys paskelbė apie grupės suirimą.

Taigi, muzikos pasaulyje Yoko Ono yra žinoma, kaip visiška klaikena. Ir pagal tai, kaip žmonės ją vertina, visada galima nustatyti, ar jie orientuojasi muzikos ir meno istorijoje, ar šiaip šneka neaišku ką.