Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Irma Jurgelevičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Irma Jurgelevičiūtė pagarsėjo gi kaip nusikalstamai apvogusi belenkiek realybės šou "Šok su manimi" dalyvių[1], tai štai čia ir gavosi įdomiausias visas šou momentas, kad nekatrie netgi įtikėjo jau, kad išties nei kiek čia ne vagystė, o tiktai pigus televizininkų šposas, skirtas pasikelt reitingams.

Ogi kadaise Irma pagarsėjo kaip stebuklas, kurio dėka taip išpopuliarėjo grupė "Dinamika", o dar nusifilmavo kažkokiame klipe su mėlynais plaukais ir grupe Lemon Joy, tai vadinosi "Balta meilė"...

O jau paskum kažkokie ten žurnaliūgos aptiko, kad anoji su kažkokiu nusikaltėliu susidėjus, dar tam kalėjime besant (ir dabar irgi tebeesant), anoks ten Rolandas Lavinskas, pravarde Limonas, tai buvo daug keistų kalbų, kad netgi štai matote, kaip atsitinka[2]. Ogi visa ta kalėjiminė meilė baigės ganėtinai greitai, tai ir su Andrium Šedžiumi[3] - pastarasis gal ir neigė, betgi įkyrūs žurnaliūgos anąją pusnuogę aptiko, tai paskum esą dar kažkokie nusikaltėliai Šedžiui grąsino esą.

Tai dar kiti sako, kad čia kai kokia konkurencija, kad Irma Jurgelevičiūtė vis bando aplenkti Džordaną Butkutę savo pasiekimais, tai tik pikti liežuviai meluoja... Irmą Jurgelevičiūtę nesėkmingai bandė mėgdžioti Edita Krakauskaitė-Pingvinas.

Dar nei iš šio, nei iš to paaiškėjus, kad Jurgelevičiūtė televizijos šou metu galimai vogdavo iš savo kolegų-šokėjėlių visokius ten daiktelius, Jurgelevičiūtę puolė ginti didelis josios draugų būrys. Geriausius patarimus išsakė žymus teisės ir teisėsaugos žinovas Viktor Uspaskich, duodamas suprasti, kad Jurgelevičiūtei reikia arba bėgti į Maskvą, arba bolotiruotis į eurosojūzo parlamentą[4].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.