Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Intermetamorfozė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Intermetamorfozė - čia tokie kliedesinis misidentifikacinis sindromas išties, kad kažkokie žmonės kaitaliojasi kūnais tarpusavyje, tai lyg ir tas pats žmogus, bet kažkaip jau kitas žmogus. Žodžiu, panašiai kaip ir kokia nors reinkarnacija ar išvis kokia nors magija. Naujesniais laikais šitie kliedesiai kartais įgauna ir pagerintas formas, kur su psichikos skaneriais vieno žmogaus asmenį kažkas nuskaito, o paskui su psichotronais perduoda į kito žmogaus kūną.

Labai artimas variantas šitam kliedesiui - Capgraso sindromas, kur pacientas įsivaizduoja, kad kažkokie žmonės, buvę aplinkui, pasikeitė kažkaip ir dabar jau jie ne tie, nes koks nors saugumas vietoje jų aktorius įtaisė ar šiaip jiems smegenis praplovė ir pakeitė į kažkokius kitokius.

Paprastai intermetamorfozės kliedesiai būna persimaišę su visokiais panašiais, o prasideda dažniausiai nuo to, kad pacientui ima atrodyt, jog aplinkiniai kažkaip keičiasi tarpusavyje drabužiais, vienodai susišuokuoja ir išvis kažkaip labai jau panašūs. Tai lengvesniu atveju taip gali ir pasilikti, kai pacientas galvoja, jog kažkoksai žmogus pas jį užėjo, persirengęs prieš tai užėjusio žmogaus drabužiais ir savo išvaizdą pasikeitęs.

Sunkesniu gi atveju prasideda visai jau kliedesiai, kad kiti žmonės kažkaip kaitaliojasi dūšiomis ir aplinkui yra koks nors keistas sąmokslas, kur kas nors vis su kitais kūnais užeidinėja, o tie kam tie kiti kūnai priklauso - irgi vis tarpusavyje kūnais keičiasi.

Žodžiu, rišlumo čia nelabai būna, nes tokie kliedesiai labai jau durni. Taigi, jei kiti atpažinimo kliedesiai būna rišlesni, taigi prie šizofrenijos pasitaiko, tai šitokie kliedesiai paprastai jau ne tokie rišlūs, tai ryškų pavidalą įgauna dažniausiai prie kokios nors demencijos - kaip paralitiniai kliedesiai.