Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Inga Saukienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Inga Saukienė kadais pagarsėjo Delfyje, kai paskelbė, kad esą visuomenę šokiravo Šliogerio pasisakymai apie lyčių skirtumus, o dar anoji atrado, kad garsusis fizikų Dinas Zauras, katras per FiDi išlenda į gatves ir keliauja pas filologes, besąs seksizmo įsikūnijimu kažkokiu[1].

Tai jau čia ne kitaip, kaip aišku gi vėlei dar viena patriarchato sąmokslo auka! Melagingi pasisakymai, esą ji profanacijos meistrėa išsprūsta kažkam iš po klaviatūros, betgi tačiau akivaizdu, kad lyčų lygybei dar trūksta vietos mūsų visuomenėje, tad kiekviena diskusijos apraiška kelia šurmulį!


Visokios citatos beigi atsiliepimai apie Ingą Saukienę:

  • IR vel SAUKIENE :)) Kas gi daugiau is muses drambli daro.. Juokinga man sita merga,gal jai sekso truksta? - azabočenas delfio komentatorius


Ingos Saukienės atsiliepimai apie belenką beigi citatos:

...Čia dar parankioti reikia kokių nors, nes pakolei kas neradome, taip kad prisidėkite prie mūsų veiklos


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.