Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Homoparadas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Pasirodo, Gėjų paradai tampa toks įprastas reiškinys kad net kai kuriose tolerantiškose kalbose sukurti specialiai tam pritaikyti atatinkami naujadarai. Reikėtų ir lietuvių kalbai neatsilikti ir gal skelbti net kokį konkursą. Kiek bandoma sumąstyti, tai grynai lietuviškas atitikmuo būtų koks "gaidžiažygiuotė" ar "toleranteisena".

Tai, ką apie homoparadą rašo broliškos Danijos tauta [1]

O tai ko norėt, renginys smagus turėtų būti, taip kad ir Pipedija tenais neabejotinai dalyvaus, nesgi visi puikiai žino, kad jei jau rašai į Pipediją, tai vadinasi esi mažų mažiausiai gėjus, nesgi kaip čia dar kitaip pamatytum tokį atbulą ir netikrovišką pasaulio vaizdą.

Taip kad ir Pipedija čia skelbia aišku: ateik į savavaldybės organizuojamą paradą ir draugus atsivesk, ir žygiuok po vaivorykštine vėliava, skelbdamas pasauliui savo pažiūras!


Upd. Po nusisekusiojo homoparado Vilniuje rengiamasi naujam, žymiai masiškesniam ir skaidresniam. Nepaisant vis dar vėsokų ir drėgnų orų, jo generalinė repeticija įvyko Vingio parke[1]. Po to parado repeticijos dalyviai kažkur ten prisigėrė, ir dalį jų policija aptiko gatvėje besipisančius[2].

Žr. dar


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.