Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hazbino viešbutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wahahhhhaahaahehahehahehhaheahhah
Va koksai mūltiko piloto prevju.

Hazbino viešbutis (angl. Hazbin Hotel) yra kažkoks mergaitiškas multikas Jūtobėje, o 2024-tais išleistas Amazone, sukurtas Vivjenos Medrano (Vivziepop). Nemačiusiam šito dalyko gali pasirodyti, kad čia kokia Monstrų vidurinė, tačiau tarp jų yra daug skirtumų. Hazbino viešbutis yra serialas dibilams nuo 18 metų, nors, ironiškai, mūltiko fandomas jau yra 90% sudarytas iš aštuonmečių mergaičių. Seriale labai daug sekso juokelių ir vorų prostitučių.

Tai apie ką šūdekas? Pragaro princesė užsinorėjo reabilituoti velnius, nes tipo jau Pragare tam vietos kaip ir nebėr. Visi iš jos žvengia, bet vienas toksai velnias radijas nori jai padėt. Būtent apie tai yra visas pilotinis epizodas. Patsai serialas pilnai buvo išleistas tik 2024-tų pradžioje, nors buvo žadėtas dar 2022-ų galui. Matyt, kažkas ne taip paėjo.

Be abejo, virš 80 milijonų mažamečių dibilų, užsistačiusių savo Jūtobės akauntus kaip 18+, pasižiūrėjo pilotą ir pradėjo čia internete rašyt visokiausias nesąmones ir piešti tuos personažus. Nu kur tėvai žiūri?! Ačiū Dievui, mūsų krykščioniškoj Lietuvoj šitas šėtoniškas šlamštas netapo populiarus.

Humoriškai, serijalas sulaukė išsukį (angl. spin-off), pavadinimu Velniškas bosas (angl. Helluva Boss), kuris jau turi virš du sezonus, įskaitant pilotinį epizodą. Tikriems krykščioniams geriau nežiūrėti, nes nuo viso šito šetonizmo galima sulaukti priepuolį.

Pilotinio epizodo siužetas

Dvi lezbietės: Vegė iš kairės ir Čarlė iš dešinės.

Čarlė – pragaro princesė, bei lezbūcha – mato, kad Pragare kažkaip keistai čia, kad visos blogos asmenybės patenka čionai, o geručiai varo Rojun. Ją tas dalykas jaudina ir todėl, kad Pragare jau kaip ir vietos nėra, o marozų krenta vos ne kekvieną sekundę. Savo merginos Vegės, bei parsidavėlio voro mergiuko Endželo, trijulė nori anonsuot projektą, kuris padės reablituoti demonus ir duoti jiems antrą šansą. Čarlė anonsuoja tai vietinėje televizijoje, tačiau viskas eina šiknon. Ne tik dėl to, kad visiems šiaip idėja yra itin absurdiška, bet ir todėl, kad Endželas, kuris turėjo būti reabilituoto demono pavyzdžiu, pradėjo šaudynėti viską mieste su savo vienaake drauge. Susigėde, trys debilai varo į Hazbino viešbutį savo limuzine.

Alastoras – radijo demonas, elnias anoreksikas iš šiaip kažkoks mandagus kaziolas.

Viešbutyje, Čarlė liūdi sau, kol Vegė ir Endželas ginčijasi vietoje, tačiau iš niekur nieko pas juos pasisvečiuoja radijo demonas Alastoras. Šis klastingas suskis sako, kad jam labai patinka Čarlės reabilitacijos idėja, tačiau ne todėl, kad pati idėja yra gera, o todėl, kad potencialiai jam gali atnešt daug peržiūrų. Po kiek momentų demonas pradeda tvarkyti viešbutį. Iš apleisto bomžyno pastatas tapo tvarkingu ir puošniu, jau nekalbant apie du naujus veikėjus, kurie kažką turbūt daro. Čarlė tampa labai entuziastiška ir sutinka dirbti su Alastoru. Tačiau iš niekur nieko juos atakuoja kažkoks gyvačius, su kuriuo Endželas šaudinėjosi pradžioje. Ačiū Diev–... oj, turima omeny Šėtonui, radijo demonas greitai nugali gyvačių ir siūlo grupelei pavalgyti, kuo epizodas ir pasibaigia.

Oficialus serialas

Skrinšotas iš pačio serialo. Čia aiškiai matoma... na... neaiškiai matoma, nes stilistika – visiška raudona mišrainė, kurioje nesuprasi, kas kur nupiešta

Serialas prasideda tur pat, kur ir pasibaigė ir Čarlė jau aktyviai ieškosi demonų reabilitacijai. Ne tik tai, bet ji dar tikisi paramos iš angelų, o labiausiai Adomo – pirmojo pasaulio žmogaus. Nors eilinis epizodas trunka 23 minutes, toks jausmas, tarsi trunka tik 3. Visas serialas lyg kilogramo cukraus priėdęs visiškai negali susikaupti. Daugelyse serijų personažai praktiškai nieko neveikia, tik karts nuo karto juokauja apie seksą ir be perstojo keikiasi (bent pati pirma serija turi virš 30 keiksmažodžių). Susikaupt negali ir žiūrovas, nes šito šou stilistika tokia meninė žopa, kad norisi sau išdraskyt akis matant visą šitą raudoną betvarkę ir per daug detalizuotus personažus.

Apie Vivjienos meninį stilių galima daug ką pasakyti, tačiau labiau juokinga tai, kad viskas, ko iš serialo tikėjosi tauta pasirodė pilnų pilniausia tikrove – multikas lyg parašytas kažkokios paauglės, kuri mano, kad visi skirti suaugusiems serialai privalo turėti bent po šimtą juokučių apie pimpalus ir papus ir kad visokie blet ir nachui yra humoro viršunė. Aišku, galima pasakyti, kad viskas tai subjektyvu, tačiau žiūrint šį serialą negalima nesutikti su tauta, nes pažiūrint bent pirmą epizodą ne apie ką kitą negalima galvot.