Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hazbino viešbutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Va koksai mūltiko piloto prevju.

Hazbino viešbutis (angl. Hazbin Hotel) yra kažkoks mergaitiškas mūltikas Jūtobėje, sukurtas Vivjenos Medrano (Vivziepop). Nemačiusiam šito dalyko gali pasirodyti, kad čia kokia Monstrų vidurinė, tačiau tarp jų yra daug skirtumų. Hazbino viešbutis yra, tiksliau pasakius bus, serijalas diilams nuo 18 metų, nors, ironiškai, mūltiko fandomas jau yra 90% sudarytas iš aštuonmečių mergaičių. Serijale labai daug sekso juokelių ir vorų prostitučių.

Tai apie ką šūdekas? Pragaro princesė užsinorėjo reabilituoti velnius, nes tipo jau Pragare tam vietos kaip ir nebėr. Visi iš jos žvengia, bet vienas toksai velnias radijas nori jai padėt. Būtent apie tai yra visas pilotinis epizodas. Patsai serijalas dar net nebuvo išleistas, nors kažkoks televizijos kanalas dabar pilnu greičiu kūria šį šlamštuką. Turėjo būt išleistas kažkur 2022-ais, tačiau, matyt, kažkas ne taip paėjo. Nežiūrint į tai, buvo įkelti keli personažų redizainai.

Be abejo, virš 80 milijonų mažamečių dibilų, užsistačiusių savo Jūtobės akauntus kaip 18+, pasižiūrėjo pilotą ir pradėjo čia internete rašyt visokiausias nesąmones ir piešti tuos personažus. Nu kur tėvai žiūri?! Ačiū Dievui, mūsų krykščioniškoj Lietuvoj šitas šėtoniškas šlamštas netapo populiarus.

Humoriškai, serijalas sulaukė išsukį (angl. spin-off), pavadinimu Velniškas bosas (angl. Helluva Boss), kuris jau turi virš penkių epizodų, įskaitant pilotinį. Tikriems krykščioniams geriau nežiūrėti, nes nuo viso šito šetonizmo galima sulaukti priepuolį.

Pilotinio epizodo siužetas

Dvi lezbietės: Vegė iš kairės ir Čarlė iš dešinės.

Čarlė – pragaro princesė, bei lezbūcha – mato, kad Pragare kažkaip keistai čia, kad visos blogos asmenybės patenka čionai, o geručiai varo Rojun. Ją tas dalykas jaudina ir todėl, kad Pragare jau kaip ir vietos nėra, o marozų krenta vos ne kekvieną sekundę. Savo merginos Vegės, bei parsidavėlio voro mergiuko Endželo, trijulė nori anonsuot projektą, kuris padės reablituoti demonus ir duoti jiems antrą šansą. Čarlė anonsuoja tai vietinėje televizijoje, tačiau viskas eina šiknon. Ne tik dėl to, kad visiems šiaip idėja yra itin absurdiška, bet ir todėl, kad Endželas, kuris turėjo būti reabilituoto demono pavyzdžiu, pradėjo šaudynėti viską mieste su savo vienaake drauge. Susigėde, trys debilai varo į Hazbino viešbutį savo limuzine.

Alastoras – radijo demonas, elnias anoreksikas iš šiaip kažkoks mandagus kaziolas.

Viešbutyje, Čarlė liūdi sau, kol Vegė ir Endželas ginčijasi vietoje, tačiau iš niekur nieko pas juos pasisvečiuoja radijo demonas Alastoras. Šis klastingas suskis sako, kad jam labai patinka Čarlės reabilitacijos idėja, tačiau ne todėl, kad pati idėja yra gera, o todėl, kad potencialiai jam gali atnešt daug peržiūrų. Po kiek momentų demonas pradeda tvarkyti viešbutį. Iš apleisto bomžyno pastatas tapo tvarkingu ir puošniu, jau nekalbant apie du naujus veikėjus, kurie kažką turbūt daro. Čarlė tampa labai entuziastiška ir sutinka dirbti su Alastoru. Tačiau iš niekur nieko juos atakuoja kažkoks gyvačius, su kuriuo Endželas šaudinėjosi pradžioje. Ačiū Diev–... oj, turima omeny Šetonui, radijo demonas greitai nugali gyvačių ir siūlo grupelei pavalgyti, kuo epizodas ir pasibaigia.