Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Havajai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Havajai - taigi tos salos, kur esantis rojus, nes visiems gerai, visko užtenka, visi laimingi ir visi pisasi su visais kiek tiktai nori gerąja prasme. Kadaise Havajai buvo nepriklausoma valstybe, bet jau seniai virto viena iš JAV valstijų. Turi maždaug pusantro milijono gyventojų.

Senais laikais Havajai buvo žinomi visai kitu pavadinimu - kaip Sumuštinių salos arba Buterbrodų salos. Keista ta istorija ir keisti tie pavadinimai, vienok.

Senovėje gi buvo taip, kad Havajuose nebuvo jokių lytiškai plintančių ligų, ir taip be šitų ligų jie gyveno tūkstančius metų. Tai per tą laiką nusistovėjo tokie seksualiniai papročiai, kad visiems būtų galima pistis su visais, kiek tiktai nori. Bet paskui salas atrado europiečiai, kurie užvežė tenai sifilį ir triperį, tai greitai per salas praėjo tokia epidemija su tiek daug mirčių, kad salų gyventojai šitaip išmoko padorumo. Kaip sakant, Dievas nubaudė - kad žinotų!

O dar Havajuose yra toksai kalnas - Mauna Kea, kuris dėl to, kad planeta yra bulvės formos, išties yra antras pagal aukštumą Žemės planetos kalnas, jei skaičiuosim ne nuo jūros lygio, o nuo planetos centro. Pirmas pagal aukštumą kalnas yra kažkur Ekvadore. O Everestas greičiausiai smarkiai nuo šitų atsilieka.