Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gothic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Mario moneta.png  Gothic yra žaidimas, įvertintas Pipedijos Gameland'o.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!

Gothic - oi kaip nėra noro apie tai rašyti. Tipo tai super žaidas kuriems smegenys viršuje pabalo, na bet tiek to - pradėkim.

Ta merga priekyje buvo naudojama sekančiame geime, dėl priekio, bet tiek to...

Legendinės vokiečių grupės Piranha Bytes (nuoroda į paveikslėlį dešinėje) sukurtas atvejis gameland'e liepė kitiems neatsilikti ir dar daugiau prisisprogus kurti eilinius koverius.

Geimas, gal ir nieko pradžioje, bet kai nežinai (per Google žinai, o gal ne - tada gal guglės nebuvo, cher čia žino) kaip valdyti personažą, tai gali ir baigti žaidą, nes nežinai kaip valdyti personažą - kurio negali valdyti ir kapiec kaip negali, nes visai.

Paskui sužinai, kad TAB tai ne TAB o ESC, o W yra pakėlimas, tai po biški randi vokišką logiką ir pradedi įkirsti.

Žodžiu geimas apie visokius stebukladarius - šmokerius, orkus, vilkus ir bites ... tik ne apie Gotiką, kur ten Gotika, taip ir nesupratau. Na tipo pažiūrėjau į Gedimino bokštą ir pavadinau žaidą - Vilkolakis, na čia daugiau ryšio nei su Gothic.

Kaip visada - kalinys (na čia be Toddo neapsėjo, ar paskui jis nusipyzdino) kuris turi perduoti kažkokį popierių kažkam, ir visi labai tipo to popieriaus nori, na ir taip ir ne kitaip.

Gal tik RPG lygių pakėlimas - labai autentiškas, gauni taškus, bet ne kažkokius bonusus, turi eiti pas tam tikrą bosą mokytoją, kuriam dar palaižius galėsi gauti kažkokį tipo mokslo/kautynių/vagystės pažinimą ir tai tik pz kiek mažai.

Žodžiu, valkiojiesi kaip koks bomžas, niekas tavęs nemyli, ką ten - negerbia... o jobt - kažkoks krišnaitas, tau visai maloniai siūlo parūkyti, tipo žolės. Ir jei su juo eisi, tai jis ir ten savo rugių vaikus ant bedugnės krašto parodys. Kažkaip net nemandagu atsakyti, na ir prasideda - tai vienam neįtikai, tai ne ten užėjai, o jei nori kur gyventi - turi sukalti lopą.

Žodžiu, žaidas daugiau prieš Meksikos bosą, kur ir draugas to neslepia, bet jei kur yra Gotika, tai muzikoje ir tai mokėtoje versijoje jos nėra, tik per modus. Nes tipo grojėjai per brangūs, o klausytojai per pigūs.

Pipedijos recenzija

Mūsų vertinimas:

  • Grafika: - 18/25 - Tuo metu tai buvo super.. bet dabar... na suprantate
  • Muzika: - 18/25 - Yra ten muzika. Jei su modu, pradžioje super, paskui atsibosta
  • Playstory: - 20/25 - Už tai, kad tada buvo naujovė, tik niekur kitur neikite, jei nėra kvesto
  • HUD/Interfeisas - 15/25 - Kol įprasi bus bėdų, paskui gal ir nieko

Galutinis vertinimas: 71/100