Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintaras Mikšiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai taip save vaizduoja Gintaras Mikšiūnas.

Gintaras Mikšiūnas - tai kažkoks labai jau dvigubą gyvenimą gyvenantis keistuolis. Už pinigus jisai kaip žurnalistas rašo į Lietuvos Žinias, o dėl malonumo rašo į savo blogą Kvantinė Magija. Na todėl jisai dar yra ir vienintelis Lietuvoje kvantinis magas, nes tik jis moka pasinaudoti kvantinio nelokalumo savo galvoje principu. O jojo blogeriavimas garsėja tuo, kad jisai rašo apie bankų sąmokslą, chemtreilus, žydų sąmokslą, reptiloidus, Masonus, Iliuminatus, Žydomasonus ir kitokį briedą. Tai čia jau tikriausiai todėl, kad jis gyvena geopatogeninėje zonoje netoli Vilniaus.

Gintaro Mikšiūno ezoterinės klajonės

Iš pradžių Gintaras Mikšiūnas dar nebuvo labai praturtėjęs iš rašymo į Lietuvos Žinias, todėl savo malonumo rašymus pradėjo nemokamoje ir reklamų prikimštoje Blogas.lt blogofermoje. Bet tenai jį matyt pričiupo žalieji ropliažmogiai, ir dėl to jis atidarė nuosavą blogą.

Dar žr.