Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fistingas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Čionai be abejo fistingą simbolizuojantis ženklas. Ar nereik turėti kokių ten dievų ar šeimininkų norint pasifistinti, tai neaišku, bet normų supratimas matyt tikrai kad turėtų būti kiek išplėstas


Fistingas - tai be abejonės kiek pakrypusio užsiiminėjimo seksu rūšis sekso gurmanams bei šiaip iškrypėliams, kai malonumas pajaučiamas kaišant ranką į pyzdą ir joje griaužant kumštį, bet be abejonės tą galima daryti ir su šiknaskyle tad tuo užsiimti gali ir du berniukai artai vyriškiai, riebiai viską patepus vazelinu.