Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Filip Radamovič

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Filip Radamovič (Filipas Radamovičius) - valdininkėlis iš Šalčininkų, prisitriochinęs kaip koks juokdarys. Bandė per savo uošvienę prichvatizuoti vaikų darželį, bet gavosi šnipštas. Tai darbar vietiniai kalba, kad jei STT šio nepričiups, tai greičiausiai bus renkamas savivaldybėje, nes rinkimai jau artėja.

Vagis, pagarsėjęs girtuokliavimu darbe, atsakingas už kažkokių projektų tvirtinimą ar tai dokumentų ruošimą, ima kyšius - ir dar kokius, nori bent pakalbėt, be 500 litų nesirodyk! Bet ir tai teks kalbėti nevalstybine kalba, nes šis diegas net lietuviškai nesupranta!

Štai taip valdininkai ir žlugdo viską, o paskui rėkia apie intronizacijos svarbą.