Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Edmundas Pupinis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia kažkoksai paveikslėlis, vaizduojantis kaip Gintautas Paluckas nenugali Edmundo Pupinio, o šis visvien irgi negali pasigirti šita rinkimų pergale

Edmundas Pupinis - toksai niekam nežinomas seimūnas, tai dar iš TS-LKD, tiktai kad niekuo nežinomas, nes taip ir nesužinojome nieko apie jo veiklas, ir dabar nežinom, o tai reiškia, kad ir kiti nežino, nes nu kas gali žinoti daugiau už enciklopediją? Taigi, jei jau enciklopedija nežino, tai niekas daugiau nežino. Kažkur Utenoje vis būna išrenkamas.

Oj, ne, pasirodo, gi žinomas, o tiktai iš to, kad kai vyko 2020 Seimo rinkimai, tai Edmundas Pupinis antrame ture surinko balstų lygiai tiek pat, kaip ir Gintautas Paluckas, bet tik paskui dar atėjo iš kažkur 5 balsai paštu ir visgi paskui Edmundas Pupinis laimėjo. Taigi, šitaip drąsiai nugalėdamas krūvomis balsų Edmundas Pupinis parodė Lietuvai, kad netgi pavienis balsas lemia.

Dar iš kažkur atradom, kad išties Edmundas Pupinis buvo krūvoje Seimo kadencijų, va kiek jau dabar gausis:

Dar kažkas sako, kad Edmundas Pupinis yra Pupipinis, o tik paskui pavardė sutrumpėjo, bet tai visiškai nesąmonė, kažkokios blėnys.