Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darius Udrys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Darius Udrys - toks žurnalistas, gyvena jis štatuose. Apvažiavo daug pasaulio, baigė Vokietijoj lietuvių gimnaziją ir paskui dar kažkokius mokslus rimtam universitete, tai dabar jau Lietuvoj gyvent nelygis jam... Facebook'e dažniausiai rašinėja angliškai, tad dar klausimas ar jis lietuvis...?

Atsiliepimai, beigi citatos apie Darių Udrį

  • „Jis vaikšto išdidžiai, baksnoja pirštu, viešai eksponuoja savo „moralinį pranašumą“. Ir instruktuoja, kaip reikia skaityti istoriją. Tik nejunta, kad skaito iš Josifo Visarionovičiaus cenzuros patikrinto ir leisto naudoti vadovėlio.“

Muzikinė karjera

Buvo devintame dešimtmetyje, dar mokinukas bebūdamas, kartu su bendramoksliais Vasario 16 Gimnazijoje sukūrė grupę, apie kurios egzistavimą tik jie patys ir težino.

Jie net albumą jie buvo įrašę, pavadinimu "Palikimas" "Musmirės" kūryboje ryškiai jaučiasi tėvynės ilgesio motyvai jaunatviškas maksimalizmas... Kaip chaotiškai susikūrė, taip pat chaotiškai ir iširo grupė, nepalikusi ryškaus griovio lietuviškos muzikos dirvonuose, nors ir galėjo...

Musmirės nariai:

Dabar jie visi užima aukštus postus rimtose kontorose, tad apie muziką net šnekėti nebenori...