Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dailis Barakauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dailis Barakauskas

Dailis Barakauskas - Ištikimas Pakso bendražygis, nu bet atrodo, kad tėveliai jį labai mylėjo or ir šiaip gal gražiai dailus kažkam pasirodys. Atrodo, kad pirma jis buvo Alfonas, paskum tik jo vardą "nudailino", nors rimtos kūrvos sako, kad nė velnio jis ne alfonsas, o perdyla senas! Veinžo - jam tas kaip ant kaktos užrašyta, visas toks dailus ir nuoširdžiai įtaigus, taip ir mes čia tikim, kad negali jis būti blogu žmogumi...

O dar kaip aptarime sako - ko gero, nuoširdžiai kovoja prieš GMO, idant negimtume ateityje pomidorais ar bezdžionėmis. O dabar štai jau ir Vidaus reikalų ministeriją savo žinion perėmė.

O dar turi baisybę friendų visų numylėtame Feisbuke, kur diskutuoja su rinkėjais ir gerbėjais pats, netgi be padėjėjų, taip kad šiuoju požiūriu pagirtinas ir teiktinas pavyzdys būtų kitiems politikieriams.

Upd. Taigi kartą kai STT padarė kratą TT būstinėje ir joje įvedė teisingumą, ogi gijos vedė į Kauno zoologijos sodą beigi VRM, teiškentėjo savaitę ramstomas bendražygių ir po trumpučio neatsistatydinsiu ir viskas sekė taip visiems bus geriau jei aš būsiu silpnos sveikatos.