Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daiktas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Daiktas - tai panašiai, kaip dalykas, bet riboto didumo, bent jau iš principo pakeliamas ir pačiupinėjamas. Jei daiktas yra nepakeliamas - tai reiškia, kad jau čia gal ir ne daiktas, o koksai nors visgi dalykas. O jeigu netgi nėra pačiupinėjamas - tai jau gal ir netgi ne visai dalykas, o greičiau jau kažkoksai reiškinys.

Daiktai gali kainuoti, kai kurie - netgi ir brangiai. Tai jei kainuoja brangiai, bet neparduodamas - tai reiškia, kad vertybė. O jei kainuoja tiek pigiai, kad niekas irgi neparduoda - tai reiškia, kad šlamštas, o gal netgi ir šūdas. O jei visgi parduodamas - tai reiškia, kad tiesiog prekė. Jei visiems įperkama prekė - tai reiškia, kad piguva, o jei neįperkama - tai reiškia, kad prabangos prekė ar dar kažkas panašaus.

Pagal daiktus vertinamas gerbūvis, taip kad dėl tų daiktų pasaulis sudaiktėja. Ir tada prapuola visa dora, darna ir skaista, o pasilieka tiktai Cadillac Escalade. Bet jei šita Es-kaladė yra pas kultūros komiteto pirmininką, tai tada šitai nesiskaito sudaiktėjimas, nes tai visvien kažkoksai dvasingumas, tiktai ne visiems prieinamas ir suprantamas, o todėl ir nesiskaito.

Išties pagalvojus, daiktai tai niekam išties nėra būtinai reikalingi, nes kadaise žmonės ir be jokių daiktų išgyveno. Bet gi kita vertus, be visokių daiktų gyvenimas būtų nekoks. Taip kad daiktai visvien kažkaip svarbūs.


Dar žr.