Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Chloras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Chloras - taigi tokios gelsvos ir gal netgi truputį žalsvos dujos, kurios yra svarbioji druskos sudedamoji dalis ir cheminis elementas, taip kad visiška chemija.

Betgi mes čia ir nejuokaujam, nes išties gi taip ir yra. Ir dar yra taip, kad chloras yra labai chemiškai gerai veikiantis visus savo garais, tai būna, kad žmogus prisiuosto, tai ir nusibaigia, nes tuo viskas ir baigiasi.

Gi dar senovėje visiškoje kokie tai vokiečiai kariavo I Pasaulinį karą ir nusprendė, kad reikia imti ir kažką daryt, nes labai jau nesiseka. Tai 1915 metais Balandžio 22 dieną prie Ipro Belgijoje išleido ant prancūzų daug daug chloro pavėjui, tai vėjas visą tą chlorą ant tų prancūzų ir užnešė. Ir tie prancūzai visi išmirė ir išduso, o kurie liko gyvi, tai paskui spjaudėsi kraujais visą gyvenimą.

Tai dar tarp viso kito, vėliau ir kitų dalykų tame pačiame Ipre vokiečiai išbandė, taip pat ir tą legendarinį ipritą. Kurio gamyboje chloras irgi naudojamas. Taip kad labai efektyvus dalykas, pirmas tikras cheminis ginklas.

O dar chloras plačiai žinomas visokiai chemijos pramonei, nes naudojamas gaminant tokią populiarią chemiją, kaip kad dustas, dioksinas ir druskos rūgštis.

Ir dar jūs valgote chlorą kasdien, tik kad surištą su natriu, į bendrą šitų dviejų junginį. O natris, tarp kitko, irgi geras dalykas, nes nuo vandens savaime užsidega ir sprogsta, kartu dar sudarydamas kaustinę sodą, kuri odą ėda, žaizdomis paversdama. Tai čia matome dialektinę priešingybių kovą ir vienybę, kai du brudai neutralizuoja vienas kitą.