Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Brėmeno muzikantai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Apspangusios kokių nors alkoholikų smegenys tokių vaizdų irgi pamato. Nors gal ir tikra nuotrauka, nes taip lengvai gi nepadirbsi, čia gi matosi, kad apšvietimas tikras, o ne fotošopas, taip kad nepaaiškinama, iš kur tai atsirado.

Brėmeno muzikantai - sena tokia vokiška pasaka, apie tai, kaip karą keli gyvuliai pabėgo nuo šeimininko ir nutarė uždarbiaut, tik vat nelabai aišku, kuo ten jiems baigėsi. Berods gal paskerdė visus ar šiaip jie ten kur užsimušė.

Ale įstrigo ta pasaka daugeliui, nes jau tais laikais būta daugybė visokių netikusių muzikantų ir atlikėjų, kaip ir šiais laikais, taip kad palyginimas dainavimo su asilo bliovimu ir kakariekavimu bei gitarų brazdinimas nelyg kanopomis ir kačių kniauksmai bei šunų lojimai - pats tas ir puikiai tinkamas buvo, nes visokios šūdžvaigždės ir šiais laikais yra tokios.

Ale kai paskui sovietmečiu kažkokį multiką sukūrė apie tuos muzikantus, tai tą multiką dabar atsimena ir daineles iš jo dainuoja visokie sovietžmogiai, kurie kalba apie tai, koks dvasingas buvo tasai menas ir kai buvo didelė kultūra, kuri dabar yra prarasta.

Dar kaip byloja legenda, tą pasaką apie Brėmeno muzikantus aprašė kažkoks veikėjas, kuriam buvo balti arkliai, tai anas, kamuojamas haliucinacijų, skundėsi visiems, kad jo gyvuliai susimokė prieš jį, todėl užsilipę viens ant kito, bando jį išgasdint ir sunaikint.