Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bondažas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Bondažas - būdas užsiimti seksu suraišant savo partnerį virvėmis bei viskuo kitu, panašiai kaip ir BDSM, tik tame reikia įžvelgti malonumą teikiantį meną, nes tipo malonumą teikia ne tiek pisimas, kiek pats surišimo procesas. Tiesa, po to matyt dažniausiai paplekšnojama ir vistiek išpisama.

Bondage1.jpg
Užsiimti bondažu rekomenduotina tik vadovaujantis atatinkamomis instrukcijomis, bo kitaip gali savo brangiąją nusmaugti ir nebus kas nueina alaus ar valo grindis
Čia matomai bondažą įsivaizdavo koks anime mėgėjas, užsisvajojęs, kad ėjo kartą pajūriu ir sutiko porą mielų skautukių