Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bethesda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia toksai kompanijos gebėjimus neblogai nusakantis pokalbis.

Bethesda, o jei taip paprasčiau, tai įvairių lietuviškų geimerių vadinama kaip tiesiog "Bepezda". Nelabai gražių epitetų kompanija susilaukia už puikiausius kompiuterinius žaidimus, kuriuos sukuria taip, kad paskui žaidėjai visaip juos plūsta, nedėkingieji. Už ką plūsta? Nesuprantam, nes taigi pinigus neša, ko jūs dar norit?

Formaliai kompanija susideda iš poros dalių - Bethesda Softworks, kurie platina ir savo, ir ne savo kurtus geimus, o taip pat Bethesda Game Studios ir nelabai aiški ZeniMax Media. Prieš kelerius metus visą Bethesda grupę nusipirko Microsoft, tai bent jau tiek aišku, kad firmai niekas neduos pakliūti į bankrotą.

Klasikinė istorija: kai išleido Fallout 3, tai anas turėjo tokį nesuvokiamą kiekį bugų, kad geimeriai paskui skundėsi, kad nesugeba geimo pereit, nes jis bežaidžiant lūžinėja vis dažniau ir dažniau ir dažniau, pakolei pražaidus maždaug ketvirtadalį, lūžimai jau vyksta kas keliasdešimt sekundžių. Gi Bethesda į tai sakė, kad jiems poxui ir jei nemokat žaist - tai jūsų pačių problemos. Paskui gi tik per kokius dešimtį metų bugus išgaudė visokie moderiai...

Vienas žinomiausių ir mėmėškiausių geimų studijų vadovų yra Todas Hovardas, žinomas savo didžiule charizma ir melais.

Bethesda siejama su daugeliu visokių populiarių geimų, taip pat ir su naujesniais leidimais įvairių geimų, kurie išgarsėjo anksčiau. Tarp įvairių Bethesda kompanijos platinamų geimų - štai tokie labai žinomi ir populiarūs:

Sukurta Bepezdos

Išleista Bepezdos

Turim čia pasakyti, kad nebūtinai tiems geimams ši firma atneša kažką gero. Geimai, kurie pradėti kurti kitose kompanijose, pakliuvę į Bethesda nagus, ima kažkaip prastėti, tai paskui ir būna, kad nepaisant Bepezdos trukdymų sukurtas Fallout: New Vegas yra tobulas, o tuo tarpu pagal Bepezdos idėjas sukurtas Fallout 76 - tai šūdas, praradęs siužetą.

Vienok kažkaip visvien tuos Bepezdos geimus daugelis žaidžia.