Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrius Kupčinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Andrius Kupčinskas
Tai čia kurį kartą, kai žiemą sniego neišvalė, tai Kupčinskas paskelbė, kad įvyko kažkokia katastrofa ir visur plakatus tokius iškabino...

Andrius Kupčinskas - Kauno miesto meras, konservatorius, Zuoko klonas arba dieviškasis persikūnyjimas, nes, kai aną išrinko, visiems žadėjo, kad Kaunas aplenks Vilnių, paties visur dviračių takus, rekonstruos Laisvės alėją ir visaip kaip skatins miesto vystymąsi. Informuoti šaltiniai VSD praneša, kad meras gali būti 2006 metais Benine žuvusio Peterio Kupčinsko giminaitis. Tariamas Vakarų Afrikoje esančios šalies teisininkas paaiškino, kad jo klientas avarijoje užsimušė kartu su žmona ir vieninteliu sūnumi. Kupčinskas paliko 13,5 min. JAV baksų palikimą. Mathuria Nago Kauno merui siūlo 2/3 palikimo, bet „Banque Atlantique Benin“ grasina konfiskuoti pinigus.

Išgarsėjo kuomet su vienu kašininku susiginčiojo ar Kaunas yra geras miestas, nors kiekvienam aišku, kad tai neginčytinas teiginys...

Baigėsi paskui tuo, kad Kauno meras Kupčinskas pasidarė daugiau jau nebe meras.

Atrodo, kad visi kupčinskai yra konservatoriai. Bet ne visi myli basanoškes


Žmonės kalba ir rašo: