Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alina Žvinklienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alina Žvinklienė - nei gerai nežinom, kas tokia, bet savo pseudointelektualinio tuščiažodžiavimo protrūkiais anoji ne tik susilygina, bet gal net ir lenkia garsiąją Nidą Vasiliauskaitę, nes kai parašo kokį straipsnį kažkur, net neaišku, kur, bet pilną visokių "postindustrinio mizoginizmo diversifikacijų", kurių paskaitęs, eilinis žmogus ima nesuprasti straipsnio minties peršokimai sunkiai atsekami normaliam žmogui skaitant straipsnį nučiuožia stogas. Tiki patriarchato sąmokslu.

Alinos Žvinklienės pasisakymų pavyzdžiai

  • "Lietuvių kalbos ir lietuvybės saugotojai išbraukė žodį gender (moteriško-vyriško kontinuumo daugialypės galios ir nelygybės rodiklis) iš oficialaus ir netgi akademinio vartojimo kaip svetimkūnį ir reikalauja panaikinti iškovotą moterų teisę į lietuviškos pavardės neutralumą ir panašiai." - tai čia šitoji Alina Žvinklienė bando net bukiausius kalbainius pralenkti šitaip, nes mat "gender" pagal ją esąs lietuvių kalbos žodis matomai gal.

Citatos apie anąją

  • "Bet geresnio briedo ir vyras ar ne vyras, graži ar ne graži, reikia daugiau gėjų, (jeigu matuoti briedą pagal kiekį) negu šitas nesu skaitęs. Čia jau flirtavimas su beprotybe" - Karolis Jachimavičius apie kažkokį Alinos Žvinklienės straipsnį, kur šioji analizuoja lyčių atotrūkius ir patriarchato raiškas.