Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Netikras alus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Alaus gėrimas)
Jump to navigation Jump to search

Netikras alus arba alaus skonio gėrimas - gi netikras, nors galite ir kitaip gi galvoti!

Aišku, čia jau daugelis gali prisiminti apie gamyklinį alų ir padirbtą maistą, betgi chemijos technologijos čia nesnaudžia ir sako mums, kad alus - puikiai padirbamas gėrimas. Tereikia gamint limonadą, katram aromatizatoriai tebūtų pakeisti į kitus ir truputis alkoholio pridėta. Tai aišku, kad labai pigu ir baisiai apsimoka.

Tai ir Lietuvoj galima buvo visokio "alaus skonio gėrimo" aptikti, tik kad pirkėjai buvo įtarūs, tai aišku, nepirko, nesgi nežinia, iš ko pagamintas, o kad nežinia, iš ko pagamintas - tai jau akivaizdžiai! Tai čia vat dabar esą tokio nėra, bet mes čia jums informacijos pamastymui duodame:

  • Importinio alaus niekas netikrina dėl to, ar jis išties tikras alus.
  • Netgi šalyse, kur alaus gamyba reguliuojama, niekas netrugdo gaminti alumi pavadintą brudą užsienio rinkoms - visi ribojimai galioja tik pardavimui viduje.
  • Netikras alus iš aromatizatorių ir skonio imitatorių - porą kartų pigesnis, nors parduodamas už tiek pat: pelnai dešimteriopi!
  • Netikras alus iš miltelių patogiai gali būti padarytas netgi namie, per kelias sekundes!
  • Kuriem galam gaminti tikrą alų, jei vartotojas visvien jo neatskirs?

Tai aišku, be šitokio visokio netikro alaus, yra dar vadinamieji "alaus gėrimai", kur esą pila alaus į juos, nors mes tai šito garantuot negalim, kaip ir pasakyti, kuo gi jie nuo netikro alaus išties skiriasi.

Pipedija rekomenduoja išsiaiškinti apie tikro alaus požymius, idantinai apsisaugoti nuo falsifikatų.