Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aivaras Lileika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Aivaras Lileika

Anoks ubermenšas, pseudotintelektualas, skelbiasi esąs Londono Metropolitano universiteto paskaitininkas, dažnas Kitokios Lietuvos svečias.

Jojo paskaitos bei gi samprotavimai išties unikalūs: Aivaras Lileika, antai, sako, kad Lietuvai - virš dviejų tūkstančių metų, nes anksčiau mūsų tėvynė vadinosi Sarmatija, tai ir suprask - daužė visiems per šalmus, supo visos Europos kultūrą savo lopšyje, bet kažkodėl liko paskutine pagoniška valstybe (nors aišku kvaila manyti, kad pagonybė susijusi su kokiu atsilikimu)...

Suprask, kad toks moraliai degradacinis atsilikimas kaip krikščionybė neva tai pažanga kažkokia. Žmonės buvo žmonėmis visada ir po to nusirito taip žemai kaip žemai krikščionybė yra. Didžiuotis reikia tik, kad mes lietuviai padarėm tai paskutiniai.

Visokios citatos apie Aivarą Lileiką:

  • Jei būtų atsakingiau žiūrima į narkotikų nepilnamečiams pardavinėjimą, tokių žinučių nebūtų. (kažkoks pedivikijos adminas)