Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


5 pėdutės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

5 pėdutės - tai kažkoks neaiškus naminių gyvūnėlių mylėtojų sambūris Klaipėdoje. Nieko įdomaus apie jį nežinome, tik kad kartą netyčia užsidegė ir iškepė visi jame buvę naminių gyvūnėlių mylėtojų pupuliukai. Aišku, iškart buvo apkaltinti visokie naminių gyvūnėlių mylėtojų skriaudikai tyčiniu padegimu[1]. Ir nors paaiškėjo, kad tas pėdutes iš tiesų kažkas padegė, tenka tik apgailestauti, kad tai nebuvo kažkokie naminių gyvūnėlių prievartautojai ir kankintojai, o tik eiliniai bomžai, kuriuos išmetė iš apgriuvusio pastato, kuriame vėliau įsikūrė šitoji grupuotė[2]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.