Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žemaičių partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žemaičių partija, kurią įkūrė anoksai Egidijus Skarbalius, buvo persekiojama VSD, tuo pagrindu, esą... Tiksliau matomai aišku galimai gal jokio pagrindo išties ir nebuvo, nes taip ir nepaaiškėjo, kad būtų buvęs, tai kalbos eina, kad jei jau esi žemaitis, tai tave ir gali už tai persekiot kaip nors[1].

Tai čia dar ta prasme išplatino Žemaičių partija anokį pareiškimą, kad VSD jos narius terorizuojanti, su maždaug tokia citata 2009 rudenį: Žemaičių partijos nariams buvo užduodami klausimai: kodėl jie įstojo į Žemaičių partiją, kokios jų politinės pažiūros, ką jie ruošiasi daryti vienu ar kitu klausimu ir panašiai, bei grasinama, kad dabar jie (t.y. VSD) susitvarkys su „smulkiomis žuvelėmis“, t.y. eiliniais partijos nariais, o vėliau jau imsis stambiųjų, domimasi, ar jie nebuvo verčiami grasinimais stoti į Žemaičių partiją ir t.t.[2]

Tai dabar žiūrėsim, kaip ten bus, nes Žemaitija čia gal kokios nepriklausomybės siekia, o ir labai įdomus sutapimas, kad dabar kažkokie didžialietuvininkai bando uždaryti Žemaitišką Vikipediją.

Kažkodėl dar dažnas dabar ima ir supainioja tą žemaičių partiją su kažkokiu tai sambūriu - Būkime vieningi, nes anie irgi iš kažkokių panašių ietų yra kilę, tik ar kuo nors susiję - tai ir nežinom. Tai gal jūs čia užtai patys pasidomėkit, vietoje to, kad teisybės Pipedijoje ieškotumėt.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.