Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žalgiris prieš Regal Barcelona

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žalgiris prieš Regal Barcelona - įžymios Eurolygos rungtynės, kuriose dalyvavo ir viena prieš kitą žaidė dvi komandos, tai yra, Regal Barcelona iš Barselonos ir Kauno Žalgiris iš Kauno (pagaunat sistemą pavadinimuose?). Šios rungtynės yra įžymios dėl kelių priežasčių, o jų rezultatas susilaukė įžymaus atgarsio, ką mes šiame straipsnyje nuosekliai ir išnagrinėsime.

Susidūrimo prielaidos

Manoma, kad Žalgiris ir Barcelona susidūrė todėl, kad abi buvo toje pačioje reguliariausiojo Eurolygos sezono grupėje.[1] Kas dar svarbiau, Žalgiris buvo kritinėje padėtyje ir jam verkiant reikėjo nors vienos pergalės kad būtų realūs šansai patekti į taip vadinamą top 16. Idėją pametėjo, turbūt juokais, K. Lavrinovičius: "Gal prieš „Regal Barcelona“ laimėsite. Tritaškiai pakris ir pergalė bus jūsų."[2]. Žalgirio treneriui, Gintarui Krapikui, ši idėja baisiai patiko ir jis ėmėsi jos įgyvendinimo.

Žalgirio klubo gydytojui Romualdas Ivaškevičiui, išgirdus tokius planus, nusviro rankos, dingo viltis pagydyti Krapiką ar bent pašalinti ligos simptomus (didybės maniją, haliucinacijas, nerealistiškus planus...). Nepaprastai Žalgirį mylėjusiam ilgamečiam jo gydytojui nebeatlaikė širdis ir vargšas numirė.[3]

Nebetekę medicininės pagalbos, Krapikas su Žalgiriu toliau kūrė planus, kaip tritaškiais triuškins Regal Barceloną ir pateks į kitą etapą.

Barcelonos komanda viską sužinojo iš laikraščių ir tuoj nuėję į vikipediją pasižiūrėjo, kas tas Žalgiris kuris jiems iššūkį metą. Paaiškėjo, kad tai kažin kokia komanda iš Lietuvos, katra save tituluoja krepšinio šalimi, nors krepšinio joje nei per jokią normalią televiziją net nerodo, o paskutinėse tarpautinėse varžybose lietuviai pralaimėjo visiems išskyrus bulgarus. Juokėsi ilgai ir nuoširdžiai Barcelonos krepšininkai, po to vikipedijoje susirado kur yra Lietuva ir nusiuntė į tą Lietuvą laišką Žalgiriui, draugišką tokį, siūlydami žaisti savo kieme ir nelįsti pas suaugusius. Apimti puikybės, Žalgiriečiai laišką ignoravo.

Susidūrimas

Susidūrimas įvyko Barselonoje. Prieš rungtynes Žalgiriečiai strikinėjo iš džiaugsmo, nes žinojo, kad po pergalės prieš Barceloną pateks į top16 (gal), Krapikas linksmai švilpavo o Maskoliūnas dainavo "we are the champions". Galiausiai neapsikentęs Barcelonos žaidėjas Navarro paklausė, "ko čia strykčiojat kaip nesveiki, Žalgiriečiai?", o Žalgiriečiai jam atsakė "nes norime būti patys greičiausi ir stipriausi". "Negerai", atsakė Navarro, ir nuėjęs viską paskundė savo komandos draugams ir treneriui. Šie jau rimtai įsižeidė, kad atvažiavę naujokai kažkokie savo vietos nežino ir sutarė anuos pamokyti.

Pačios varžybos buvo kokios tai neįspūdingos, nes daužė ir talžė Barcelona žalgiriečius lyg rytojus nebeateitų, kaip sako anglai. Kai skirtumas jau siekė 40 taškų, minutės pertraukėlės metu Barcelonos žaidėjas Rubio paklausė Krapiko, ar jau Žalgiris pasimokė ar nori dar biškį gaut. Pasikūkčiodamas, pro ašaras, Krapikas atsakė, kad viską suprato ir atsiprašo. Tuomet iš gailesčio leido ispanai atsikovoti Žalgiriečiams šešis taškus, bet ne daugiau, kad neįsijaustų. Taip Žalgiris pralaimėjo 34 taškų skirtumu ir išvažiavo namo nuleidę galvas, o ispanai jau ilgam įsidėmėjo kur yra Lietuva ir ilgai dar juokėsi.

Politinės pasekmės

Pasekmių ilgai laukti neteko. Didžiausia problema, kad Lietuvą daug lietuvių laiko krepšinio šalimi ir užtai visi baisiai nuliūdo jog Žalgiris pralaimėjo prieš Barceloną. Mat, stringant sveikatos apsaugos reformai, gatvėse laisvai vaikščiojo daug nevisapročių, maniusių, jog egzistuoja reali Žalgirio pergalės galimybė. Todėl jie visi pradėjo bliauti ir staugti, ir Krapiką kaltinti, o ans vargšas po pamokos Barselonoje pasipūtimo jau nei padujų nebeturėjo, todėl ėmė ir atsistatydino.

Lietuvos Ryto klubo fanams tuo tarpu čia buvo kaip balzamas ant žaizdų bo anie visada labai džiaugdavosi kai Žalgiris prieš ką nors pralaimėdavo, todėl ir dabar labai džiaugėsi lyg patys savo rankomis būtų įveikę Žalgirį.

Maskoliūnas tuo tarpu tapo vyriausiuoju laikinuoju Žalgirio treneriu artimiausiems penkeriems metams arba iki tol kol irgi pralaimės prieš Barceloną.

Kobe Bryant taigi gavo lengviau atsipūsti, nes nepažinodamas Žalgirio išgirdęs jog ans ketina laimėti prieš Barceloną, labai išsigando. Problema tame, kad kai pernai Barcelona buvo atvažiavus Los Andželan, Lakers prieš ją laimėjo tik keturių taškų skirtumų. Tai bijojo Bryantas, kad jei Žalgiris užkraus Barcelonai didesniu, tai visi juoksis iš Lakerių paskui. Manoma, kad net asmeninį graudų laišką rašė Krapikui, prašydamas, kad Žalgiris neįveiktų Barcelonos didesniu kaip 4 taškų skirtumu, bet kai kas sako, kad ten pasityčiodamas rašė.

Visi kiti klubai kraipė galvas ir stebėjosi, kodėl Žalgiris ima taip į širdį šitą pralaimėjimą, bo net ir žymiai stipresnis klubas Stambulo Ulker šiais metais gavo lygiai tokiu pačiu 34 taškų skirtumu, o jau penkiom klasėm geresnis italų Montepaschi net ir savo aikštelėje pralaimėjo 19 taškų. Niekas taip ir nesuprato, kuo save Žalgiris ir Krapikas laikė, kad tikėjosi kitokios pabaigos. Bet, kita vertus, niekam per daug ir nerūpėjo pasikėlę pacukai iš Europos provincijos, nors ir vadinančios save krepšinio šalimi.

Pabaiga

Pabaiga.