Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Švietimo ministerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kažkokia mokytoja lipa į Švietimo ministeriją per langą.

Švietimo ministerija, dar vadinama kaip Švietimo ir mokslo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir panašiai visaip - ta ministerija, kuri valdo įvairias mokyklas, taip pat ir universitetus ir kitas mokymo įstaigas, o taip pat ir visokias švietimo programas, egzaminus ir taip toliau.

Šiais laikais Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bene garsiausia dėl 2018 metų lapkričio 28 prasidėjusių įvykių, kur dėl neaiškių priežasčių būrys mokytojų užsigrobė ministeriją, lipo į ją per langus, protestavo, bet taip aplinkiniai ir liko nelabai supratę, kas išties buvo negerai. Anuo metu mokytojai reikalavo, kad atsistatydintų premjeras Saulius Skvernelis ir ministrė Jurgita Petrauskienė. Tai pirmasis neatsistatydino, o antroji visgi buvo pramesta, nes kaip sakė nežinomas gandas, kuo tai labai neįtiko pačiam Ramūnui Karbauskiui.

Gal kada čia aprašysime daugiau, bet kolei kas turim pasakyti, kad Švietimo ministerija kartais neformaliuose sluoksniuose būna pavadinama viena iš trijų puvimo ministerijų, mat viduje esantys biurokratai sugeba taip sistemingai, atkakliai ir durnai generuoti ir skleisti įvairias nesąmones su intrigomis, kad niekas nieko neįstengia padaryti. Koks beateitų ministras čia vadovauti, baigtis visada vienoda - biurokratai laimi, o ministras nepasiekia ničnieko, ką norėjo padaryti. Jei ministras būna koks nors atkaklesnis, tai biurokratai sugeba sudirginti įvairius mokytojus ar dėstytojus taip, kad prasideda nevaldomas bardakas ir tada vėl laimi biurokratai.