Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šeduvos anekdotai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šeduvos anekdotai - tai tautosakos rūšis, kilusi iš buvusios Izraelio sostinės Šeduvos. Šeduvos anekdotai pasakojami, kai gyvenimas biesas, kai pašalpa ateina savaite vėliau, kai baryga neatrašo. Retesniais atvejais pasakojama per laiduotuves, gimtadienius, jungtuves, matematikos pamokas, bei sugertuves. Anekdotai leidžia darbštiems Šeduvos alkoholikams ir valkatoms atsipūsti, išversti bambą.

Rūšys

Anekdotai apie buitį

Šeduvos anekdotai apie buitį dažnai pasakoja apie buitį. Apie koks prastas, tačiau komiškas gyvenimas. Dažniausi šios rūšies veikėjai yra tėvas, motina, vaikas, bei kiti šeimos nariai/draugai. Taip pat dažnai pasakojama apie mokyklą, seksą, nesusipratimus ir yra vartojamas žodžių žaismas.

Šeduvos anekdoto apie buitį pavyzdys:

Grįžta dukra iš mokyklos ir sako man:

- Tėti, tėti! Šūlėj prie manęs bernai lenda - tampo už plaukų, už ausies tąso...

- Tai gal kibina? - aš klausiu.

- Ne ačiū, aš pavalgiusi!


Pavyzdys anekdoto apie mokyklą:

Vyksta biologijos pamoka. Petriukas sėdi gale ir snaudžia. Mokytoja sako: „Petriuk! išvardink man bent du gyvūnus“. Petriukas pamąstė ir sako:

- Būcikai ir Cūcikai

Mokytoja pasimetusi ir klausia Petriuko:

- O kas tie Būcikai ir Cūcikai?

- Nu Būcikai tie, kurie gyvena panagėse, o Cūcikai tie, kurie gyvena Būcikų panagėse

Anekdotai apie debilus

Šeduvos anekdotai apie debilus yra juokingi todėl, nes apsakomos situacijos yra ant tiek kvailos, kad neišeina nežvengt kaip arkliui. Taip pat didžiajai daliai auditorijos tie anekdotai atsispindi viduje.

Šeduvos anekdoto apie debilus pavyzdys:

Išleido durnelį iš durchatos ir jis sumanė močei laišką parašyt. Nu tai pasiėmė rašiklį ir baltesnį lapą popieriaus ir pradeda rašyt:

Mieloji motina,

Tikiuosi gausi šį laišką. Jeigu ne - parašyk, jog esi negavusi. Kadangi tavo rega suprastėjusi, tai rašau tau garsiau...

Dar vienas pavyzdys:

Durchatoj per daug žmonių, tai pareigūnai sumąstė išrinkti pačius protingiausius ir juos paleisti. Tai paėmė, nudažė visus suoliukus ir šaukia visiems durneliams: „Šiąnakt žiūrėsim filmą, eikit užsiimt vietas“. Nu tai ir eina tie durneliai, sėda ant nudažytų suoliukų ir prilimpa. O vat ateina vienas durnelis, pasitiesia laikraštį ir prisėda. „Va tas tai gudresnis!“. Nu pasibaigė filmas ir prie jo prieina prižiūrėtojai ir klausia:

- Nu tu visai protingas, kaip čia taip sumąstei pasitiesti laikraštį?

- Tai paprasta! Kad aukščiau sėdėčiau.