Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šalikėlių skandalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šalikėlių skandalas - čia tokia konservatorių istorija, kaip Kauno meras pardavinėjo Gariūnuose šalikus, kol staiga susikaupė sau į sąskaitą kelis šimtus tūkstančių litų. Čia per kokį tai labai trumpą laiką viskas gavosi jam - nes jau po dviejų mėnesių buvo nebe meras, nes kauniečiai piketavo, reikalaudami išmest.

Taigi, Rimantas Tumosa dabar neaišku kur ir neaišku kuo užsiima, bet vat ta istorija apie šalikėlius iš Gariūnų - tai viena iš daugelio visokių istorijų, kur politikai bando paaiškinti, iš kur pas juos staiga atsirado pinigai. Ne ne ne, žinoma, kad viskas švaru, o ne jokie čia ne kyšiai ir ne pakišos!!!

Pipedija kategoriškai neigia, kad konservatoriai gali kaip nors sietis su kokia nors korupcija!