Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Penktadienis savaitės diena

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šiandien jau penktadienis - tai vilties ir tikėjimo diena. Jei atėjo penktadienis - tai jau reiškia, kad šiandien galima nedirbti, nebent labai jau reikalaus vadovai. Na, galima pavaizduoti, kad dirbi, bet tas darbas gali palaukti kitos savaitės.

Informuojame, kad padorios įmonės penktadieniais neleidžia darbuotojams ateiti į darbą padoriais drabužiais, o kokiais nors kostiumais šią dieną rengiasi nebent visokie vertelgos bei biurokratai. Dar padoresnės įmonės penktadienį numato tiktai nuotolinį darbą, o visai jau geros - padaro, kad darbuotojams būtų keturių dienų darbo savaitė ir tada jau penktadienis išvis būna nedarbo diena.

Kadangi penktadienis, tai šiandien jau laukia gal koks nors baliukas, tai bus gerai. O rytoj bus savaitgalis, tai jau visai bus gerai, galima nieko negalvoti apie ateitį ir darbą.

Mes taip filosofiškai galvojame - kaip taip atsitiko, kad niekam neįdomus skaičius, kaip kad penki pavirto pačia laukiamiausia savaitės diena, netgi laukiamesne, nei šeštadienis ar sekmadienis? Spėjam, kad tiesiog per kažkokį random susigeneravusį atsitiktinumą.